Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan alakuljak át?

Hogyan alakuljak át?

Figyelt kérdés

Önbizalom, kisugárzás, beszédstílus, kinézet. Szeretnék normális lenni, közvetlen, nyitott, mosolygós, kedves, határozott és nagyon nagyon magabiztos


Ennek az az ellentéte vagyok jelenleg. (Egy melankolikus/intp)


A kinézetemmel is akadnak gondok. Az öltözködésem és az egész megjelenésem trehány, igénytelen, "pacuha". Nincs pénzem drága, igényes ruhákra, profi smink és hajcuccokra, fodrászra, műkörmösre stb. Úgy akarok kinézni mint az igényes lányok akikkel tele van bármelyik pláza. Nem tudom elképzelni honnan van ennyi pénzük és energiájuk a külsejükre. Oké, én is megpróbálok kinézni valahogy, de kimegyek az utcára és egy idő után egyszerűen "szétjövök", mindenki más meg tökéletes még egy gyűrődés sincs a ruhájukon. Plusz profi műköröm, smink, tökéletes szemöldök, műszempilla minden...

Hogy csinálják?


2016. jan. 27. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Biztosan nem ezt a választ várod, de fogadd el magadat olyannak, amilyen vagy. Annak is megvan a maga bája, és olyan vonásai, amiket pedig mások irigyelnek.


Egy biztos: egy önmagát adó, önmagával harmóniában lévő ember sokkal hitelesebb és megnyerőbb bármilyen "megcsinált", szerepet játszó embernél.

2016. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy amint kilépek az ajtón, már nem vagyok harmóniában önmagammal. Mindenhol ilyen lányokat látok, sokkal könnyebb lenne az életem ha én is ilyen lennék. Nem divat már a természetesség, és aki magába forduló az meg levegőnek van nézve.
2016. jan. 27. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak olcsón is igényes ruhák, egyáltalán nem kell plázacicásnak lenni, hogy igényes, megnyerő stb. legyél.
2016. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 desislava válasza:
100%
Lepesrol lepesre. Kezd a kulsoddel, mert ha jobban erzed magad a borodben, jon majd a tobbi. Eloszor apro dolgokkal, nagyon sok egyszeru smink es haj video van fent youtubon. Szanj ra naponta par percet meg egy hajlakkot. Aztan a smink se bonyolult dolog, persze soknak tunhet de ha sporolsz kicsit 5000ftbol egy fel evi cucc meg van(alapozo,puder,pirosito) + szemoldokszedes. Ha eloszor nem is az igazi majd belejossz. De ami a legfontosabb nehogy azt hidd hogy azok a lanyok ugy kelnek fel mindig :) te is lehetsz olyan csinos ha szansz ra energiat ami rutinnal egyre egyszerubb es termeszetesebb lesz. Jah es lehet kicsit felszinesnek tunok de sajat tapasztalat hogy az onbizalom jon ezutan amivel mosolygosabb is leszel :) sok sikert!
2016. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nem divat már a természetesség, és aki magába forduló az meg levegőnek van nézve."


1. Kit érdekel a divat? :)

2. Rossz társaságban vagy. Normális, önmagukat felvállaló emberek előtt a magába fordulók is könnyebben megnyílnak. Egyszerűen kinyílik akkor egy kapu, a másik embert valóban érdekled, nem csak a felszínes társalgás, a hétköznapi beszédmodor és fecsegés.

2016. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

én egészen olcsón is kijövök ezekből 😊

próbálj meg sminkelni. bőven elég egy kicsit hangsúlyozni pl a szemmeidet, ehhez elég egy szemceruza, az nem drága. nézegess ezekről videót, hátha kedvet kapsz más sminkhez is.


milyen hajad van? ha hosszabb, akár csak vállig érő, változtatgass rajta. egy jól megválasztott szín is sokat dobhat a megjelenésen.


körmözni felesleges, maximum egy hétig szép, és.tönkre is teszi a körmöket.


öltözködésről nem tudom mi válna be igazán, de általánosságban ezt is megpróbálom:

próbálj szűkebb fazonú nadrágot, ha szükséges olyat ami optikailag vékonyít. egy picit magas telitalpú csizmával már elég elegáns, de ezen dobhat egy jól megválasztott blúz, ne csak sima felsőt vegyél.

egész jó darabokat lehet találni ázsiákban is, nekem onnan van szinte az összes ruhám, de nem mondaná meg senki.


fő a magabiztosság, meglátszik rajtad ha az vagy, és egyből mást közvetítesz a többieknek. illetve aki belül szép, az kívül is az.

keresgélj az interneten sminkeket, divattippeket, és a hajadhoz ötleteket, én nem tudom.mi állna jól, csak általánosságban írtam. 😊

2016. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fodrász havi ~4000 max. mindenféle extra nélkül. Ruhát találsz olcsón is, és nem olyanról beszélek amiről hazudnod kell mert XY turiban vagy kínaiban vetted. H&M-ben már 3000ért találsz pl. nadrágot. Nehogy azt hidd hogy a lányok többsége húszezreket dobál el egy ruhadarabra! Egyszerűen jól választanak.


A műkörmös felesleges. Sminkelés lehet olcsó és természete. Hajcucc? Sampon + kondícionáló, esetleg hajlakk. Max. 6000ft egy-másfél hónapra, ha nem többre.


Vasalni biztosan tudsz.


Most lehet hogy így összegyűjtve soknak tűnik amit leírtam, de ezek nem feltétlenül havi kiadások.

2016. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kicsit többet kellene tudni rólad, de így általános tanácsként azt mondom, hogy keresd meg mi az amiben jó vagy és abban fejlődj. Legyen ez kézművesség vagy matematikai képesség. Nem véletlen mondják, hogy a szépség belülről fakad. Tiniként a fejemet lehajtva, szinte összegubbadva járkáltam a világban. Aztán ahogy rájöttem, hogy bizonyos dolgokban nem is vagyok olyan hülye mint mondták elkezdtem büszke lenni magamra. Jé ezt is meg tudtam csinálni, pedig senki nem bízott bennem meg azt is. Kis lépésenként haladtam, aztán persze személyiségfejlesztésnek is utánanéztem. A külsőmet a mai napig meghatározzák a belső érzéseim. Lehet, Neked is így lesz mindig, lehet, hogy nem. Mindenesetre belülről kezdd. Olvass kommunikációról, személyiségfejlesztésről. Rengeteg tanfolyam van, sőt e-mailes ingyenes képzések is valamint fórumok.

Külső: Jelenleg fele arányban újat és fele arányban turis ruháim vannak. Utóbbinál sok keresgélés ellenére van, hogy napokig nem találok semmit aztán hirtelen két-három olyan darabot is ami nem bolyhos, valaki talán egyszer hordta, de vannak olyanok is amiken rajta van a bolti cetli. Ne akarj hirtelen nagy stílusváltást, inkább gondold ki kb. melyik stílus tetszik és kezdj olyanokat vásárolni amik illeszkednek az új képbe.

Ahogy a többiek is írták: először egy alapozó, majd egy pirosító, vagy egy szemceruza. Ma már visszagondolva miket szenvedtem míg megtanultam :) tényleg csak mosolyogni tudok régi magamon. Ma viszont, ha kifestem magam általában meg is dícsérik. Ne akarj mindent egyszerre. Ahogy belül változol jön a külső is.

Egyet azért tudjál. Valószínű sose leszel plázacica (Az, hogy valaki csinos, ápolt nem feltétlen plázacicaság.). Sose leszel bizonyos dolgokban olyan jó mint aki gyerekkorától gyakorolja. Ez mégse vegye el a kedvedet, mert önmagadhoz képest rengeteget változhatsz, ha igazán akarsz.

2016. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kulso gondok nem gondok. Belso gondokra realizacio kell amiben segithetek ha irsz.
2016. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!