Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi miatt vagyok bizonyos...

Mi miatt vagyok bizonyos napokon 'túl érzelmes'?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, és már rendszeressé vált, hogy néhány havonta van néhány hét, amikor az érzelmeim erőteljesen előakarnak törni. Tehát akármelyik pillanatban, ha valami szomorú dologra gondolok, akkor érzem, hogy mindjárt elkezdek sírni, ugyanakkor olyan random dolgokon is nevetek, amiken máskor biztos nem.. Gyakrabban van jó kedvem, de ugyanakkor a nap vége felé már nagyon szívesen sírnék egyet.. Engem alapból szinte lehetetlen felidegesíteni, de ilyenkor apró dolgok is nagyon könnyen felbőszítenek.


Ez azért olyan érdekes, mert megszoktam, hogy csak a nagyon-nagyon szélsőséges dolgok tudnak belőlem érzelmet kiváltani...


Mi miatt van? Elfog múlni a kamaszkor végével?


Elnézést, ha hülyén fogalmaztam, de most így sikerült..


2016. jan. 28. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam 16 évesen,és lehet hogy neked elmúlik majd,mert csak a tinédzser kor velejárója,de nekem például nem múlt el,még mindig hasonló vagyok 20 évesen is...(lány vagyok)
2016. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagyis nem voltam,hanem vagyok..de bocs,ezzel biztos nem segítettem :D
2016. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kamasz vagy.Sok minden kavarog benned, nyugi lassan leszáll a heréd és kiforrik a jellemed.Dolgozz a férfi oldalad megerősítésén.Velem is volt ilyen, elmúlt...24 vagyok és nem rinyálok, élvezem a fiatalságom minden percét. ;)
2016. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!