Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elpazaroltam volna az életem?

Elpazaroltam volna az életem?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok, es rengetegszer szorul görcsbe a gyomrom amikor meglátom egy jégkorong meccset,vagy egy box meccset amiert nem kezdtem el ilyesféle sportokat udoben.. Akárhányszor emlitettem osztalytarsaimnak allandoan azt kaptam hogy azt fiatalkorban kellett volna elkezdeni, es egyre rosszabb es rosszabb, ugy érzem mintha elpazaroltam volna az életem. Barátnőm se volt még,szórakozni se jarok.. Tebyleg elrontottam volna?
2016. jan. 29. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én régebben thai boxoltam és nekem még edző külön meg is említette, hogy nagyon tehetséges vagyok, aztán félbehagytam.. ugyanúgy érzek, mint te csak százszor felerősítve:D De a kézilabdába is jó voltam, mondhatni itteni csapatba ketten voltunk jók benne, akik úgy vitték a meccset általában, de azt is ott hagytam. Egyébként inkább vízilabda fan vagyok, bár azt még nem próbáltam.
2016. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja meg már 22 éves vagyok.. ez még fiatalkoromba volt, te még viszonylag fiatal vagy, hogy elkezdd, de úgy az igazi, ha valaki már pici korától űzi, abból lesznek profik, de akár belőled is lehet az kemény edzéssel minden elérhető
2016. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom ez most segített.. Ennyi erovel te is nyugodtan kezdj szerintem thai boxolni ha idod/penzed engedi.m ki tudja mi lesz belőled?:)
2016. jan. 29. 21:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Kezdj el most vmit. Elvezet szamit nem logikatlan tanitasok, pont rendszerek, versenyek, stb.
2016. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg dolog van, amibe 18 évesen is belekezdhetsz.


USA-ban pl.nem ritka, hogy valaki 60-80 évesen tanulja meg és teszi le a pilótavizsgát, és elkezd repülni.

2016. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én két éve voltam így. Akkor voltam 16. Azóta mindenbe belekezdtem amit csinálni akartam és megéri. Természetesen még nem vagyok verseny szinten, de elég jó vagyok a sportban amit csinálok. Kezd el te is! MMA-ban (amit én pont nem kedvelek) nem ritkák a 20-30 közötti arcok sem.

Fogd fel úgy hogyha most elkezded akkor rosszabb nem lehetsz benne hanem minden edzéssel csak jobb. Minden edzésre ha lemész akkor visszafelé nem tudsz fejlődni csak előre. Semmi vesztenivaló.

2016. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Pénzem engedi, időm és lábsérülésem viszont nem. Mostanság testépítéssel foglalkozom, ez most a fő célom.
2016. jan. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a motiváló szavakat!
2016. jan. 30. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!