Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez igaz vagy csak...

Szoti19 kérdése:

Szerintetek ez igaz vagy csak véletlen? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Aki olvasta a Trónok Harca című könyvet annak a végén Bran és Rickon ugyanazt álmodják vagyis azt hogy az apjuk Eddard meghal és hogy legközelebb már csak a deresi kriptákban találkoznak vele, kiváncsi lennék arra hogy Martin ezt valami valóságalapon rakta bele a történetbe tehát ha a testvérünkel közöset álmodunk az megis történik.Mert a tesómmal azt álmodtuk hogy megcsináljuk a Kiss Miklós chalenget és másnap megkérdezte tőlem hogy nem csináljuk-e meg, én pedig tök meglepődötten mondtam hogy pont ezt álmodtam és mondta hogy ő is és erre tök megleptődünk és ugye ez a trónok harcás történet jutott eszembe, Szóval ha valamit közösen megálmodunk a testvéreünkel/vér szerinti családtagunkal az meg is történik?

2016. jan. 30. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Neked van valami mentális betegséged esetleg?
2016. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

X'DDDD elsőn kiégtem


hát ez puszta véletlen, barátnőmmel is sokszor egybe van 'kötve az agyunk' mert suliban matek órán mind ketten rajzoltunk a kezünkre ugyan olyan mintát :'D


megesik az ilyen, nem vagytok mágusok c:

2016. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja van ilyen. Még régen a TV-ben mutatták,hogy két ikertestvérkislányt egymással szemben rajtábla elé állítottak,és mondták rajzoljanak valamit. Szinte teljesen megegyezett a két rajz,mikor végeztek.


Van az emberek közt efféle kapcsolat. Kinél erősebb kinél gyengébb.

2016. febr. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!