Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked miért szórakoztató...

Neked miért szórakoztató másokat bántani, kihasználni, megverni? Kiröhögni aki nem tetszik? Beszólni az utcán a kövéreknek, csúnyáknak, nyomorékoknak, stb?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok olyan emberektől akik ezt teszik. Mert rengeteg ilyen van, és nyilván jelen vannak itt az oldalon is, névtelenül szerintem megválaszolhatnák ezt a kérdést, semmi bajuk nem lenne belőle. Engem ez tényleg érdekel... mert szeretném megérteni miért teszik ezt. Mit gondolnak ilyenkor? Gondolnak arra hogy mit okoznak ezzel annak akivel ezeket teszik? Vagy ez nem számít, eszükbe sem jut? Vagy épp ez a lényeg, hogy tönkretegyenek valakit? Kaphatok itt erre válaszokat?
2016. febr. 1. 21:44
 1/8 anonim válasza:
Én ismerek olyat aki rongálással éli ki magát, pedig gimnázium végzős osztályában kitűnő. Évek óta ismerem, és amikor kisebb volt 7-8. os az akkori 5. esek verték ekrgetgették, mert beszari volt és nem állt ki amgáért, gondolom pszihés zavar lett benne és ebben éli ki magát hogy mindent rongál cingár nyomorék kinézetű még mindig, de a tárgy aki nem tud védekezni, azon áli ki magát,azon vezeti le a feszültésget, miután azelött más tette rajta
2016. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van ahogy az első is írta, vagyis aki másokat bánt, azt korábban más is bántalmazhatta. Viszont a megoldás az hogy ne másokat bántson, hanem azt vonja felelősségre aki őt bántalmazta.
2016. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják megválaszolni, mert ahhoz legalább minimális önkritikai érzékre lenne szükségük. Az ilyen korcsadékoknak teljesen természetes és magától értetődő amit csinálnak, ezt elolvasva jó eséllyel le sem esik nekik, hogy róluk van szó, vagy ha mégis, téged néznek hülyének, amiért neked problémád van az ő teljesen jogos és helyénvaló viselkedésükkel.

Helyettük válaszolva elmondom, azért teszik ezt, mert annyira nevetségesen visszamaradottak és primitívek ezek a szégyen szemre emberi fajhoz tartozó izék, hogy képtelenek az önmegvalósítás- és érvényesítés bármilyen módjára a gyengébbek lenyomásán túl. Mint a falkában élő állatoknak, nekik ez az ösztönös viselkedés az egyetlen elképzelhető módja annak, ahogy a világ működhet; az általad felsorolt embercsoportoknak az ő szemükben egész egyszerűen az a funkciója, hogy a kicsivel jobb helyzetben lévők beléjük rúgva demonstrálhassák fölényüket. Akár azt is kérddezhetnéd tőlük, hogy miért jó nekik, mit éreznek attól, hogy a szalvétába törlik a szájukat, kb. Ugyan azt a reakciót várhatod.

És igen, ezek az emberek kint járnak az utcán, döntés- és cselekvőképességük teljes szabadságában, míg mások kiszolgáltatva, különböző intézményekben, kiskorúsítva élik le egész életüket valami szervi vagy lelki probléma miatt, ig fordított helyzetben sokuk negyed annyira káros sem lenne, mint ezek a tahók.

2016. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a módszerem a másokat bántalmazó kártékony emberekkel szemben, hogy az energiájukat hasznos tevékenység végzésére igyekszem irányítani. Mert vannak olyan emberek akiknek mindegy az hogy miben vezetik le felesleges energiájukat, rombolásban vagy építésben. De eszük már kevés szokott lenni, ezért önmaguk képtelenek hasznos tevékenységet találni és abban levezetni energiájukat. Ezért állatok módjára a védtelenebbeket bántják vagy rombolnak.
2016. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát így az elsőre alapozva: ÖNZŐSÉG. Én nem vagyok épp kitűnő gimi végén de lehet nekem is jobb közérzetem lenne, ha 2 naponta felrúgnék/megerőszakolnék/kibeleznék vkit vagy felbyújtanék/összetörnék pár vicces dolgot. Amikor azt mondják kitűnő én azt mondom, hogy bár nekem is így menne, de ha megtudom hogy mellette milyen, azt mondom ja úgy könnyű.
2016. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nagyon egyszerű: az ember addig elégedett magával, amíg van valakivel szemben felsőbbrendűnek tudja magát tartani. Mivel mindig van lejjebb, és a sz@r lefelé folyik, azért mindig olyasvalakit szemel ki célpontjául az ember ilyesmire, akit valami(k)ben rosszabbnak tart nála, majd önmaga vállának meglapogatásaként ("Nyugi tesó/hugi, legalább nem vagy olyan, mint Ő!") támad.
2016. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, szerintem is önigazolás. Ezenkívül sokan képtelenek elviselni és tolerálni a másságot, legyen az akár kövérség, extrém csúnyaság, vagy bármilyen más "kilógás a sorból". Valamilyen szinten ez az ő biztonságérzetüket bántja, per pillanat mélyebben nem látok bele abba, hogy miért.
2016. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 2. hsz.
2017. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!