Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme Facebookon elrejten...

Mi értelme Facebookon elrejteni az ismerősöket mások elől?

Figyelt kérdés
Ha nem ismerős az illető, még talán meg tudom érteni. De ha ismerősöm és nem tudom megnézni kik az ismerősei, azt már nem értem. Lehet ezt szégyellni, hogy kik az ismerősök vagy mi?
2016. febr. 1. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán abból is lehet következtetni ki milyen emberekkel, környezettel van kapcsolatba, na meg szerintem valamennyire státusz szimbólummá nőtte ki magát ez a dolog, h manapság minél több ismerősöd van annál népszerűbb lehetsz. Akinek kevés az meg inkább elrejti hogy senki ne tudja hogy áll
2016. febr. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa hogy visszajelzés érkezett néhány külföldi ismerősömtől hogy pár agyalágyult elkezdte őket bejelölgetni mindezt úgy, hogy abszolút nem ismerik egymást még csak nem is egy országban élnek. Hasonló eset az is mikor kint volt, hogy hol dolgozom, ezen felbuzdulva nagyon sok személy írt rám, hogy nem e tudom őket is bevinni. A poén az, hogy már az idejét sem tudom, hogy egyáltalán mikor beszéltünk ezekkel az emberekkel utoljára, de ilyenkor meg tudtak keresni. Tehát az ilyen zaklatásos esetek után drasztikusan csökkentettem az emberek létszámát hogy csak olyanok legyenek fent, akikkel valóban tartjuk is a kapcsolatot. Majd beállítottam azt, hogy senki se lássa az ismerőseimet illetve egyéb adataimat. Elvégre nem tartozik senkire pont úgy, mint a magánéletem.
2016. febr. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy senkinek semmi köze hozzá.

Amit lehet nem adok meg, amit muszáj azt meg elrejtem és csak a kapcsolatokat tartom facebookon ha élőben valami pl

távolság miatt nem lehetséges.

2016. febr. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Nálam is ez volt a gond, hogy össze-vissza jelölgették őket ismeretlenül. Csak azért mert ismerős ismerőse. Az valóban nagyon kellemetlen volt.
2016. febr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is elrejtettem....azért hogy ne azt nézegessék mások. Az őrült exem szokása volt minden nap megnézni milyen új lány ismerősöm van...
2016. febr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amíg látható volt folyamatosan jöttek az üzik, hogy Ő ki mert Őt is ismerősnek jelölte... Ezt untam meg.
2016. febr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is elrejtettem. Én alapból mindent elrejtettem a nyilvánosság elől. Azt hiszem, az ismerőseim sem látják, hogy kik az ismerőseink, csak a közöseket. Úgy gondolom, a közös ismerősök elég infó valakinek. Amúgy sok olyan van, akit nem vállalok. lehet, hogy bunkóság, de pl. szívesen visszajelölöm anyukám volt tanítványait, mert kedvesek velem, de ha állásinterjú után a főnök ránéz, ne a sörözős/fenékkirakós ismerőseimet lássa.
2016. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Másik meg hogy nem jelölök vissza mindenkit, csak akivel pozitív a viszonyom. És volt már, hogy megkérdezte valaki, hogy X meg Y mért a barátaim, ha ő nem.
2016. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Attól, hogy én elrejtem az ismerőseimet, az adott személy akárhány száz ismerősén keresztül ugyanúgy jelölgethetnek.
2016. febr. 2. 20:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az ismerőseim mit állítanak publikusra. Vannak általuk feltöltött képek, amiknek én nem örülök, és totál előnytelen rólam. ha ez az ő oldalukon publikus, legalább azok nem látják, akik csak egem ismernek, őket meg nem.
2016. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!