Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az itteni nők többsége szükség...

Az itteni nők többsége szükségből jött össze párjával?

Figyelt kérdés
Eddig szinte az összes nő akikkel leveleztem mind nagyon rossz helyzetbe volt minden téren, ezért összeköltöztek fiúval, de a jelenlegi helyzetük se jó, mert nem boldogok és csak stresszelnek. Ilyen egy mai párkapcsolat? Én amikor együtt vagyok valakivel, akkor kizárom a problémákat és boldog vagyok.. de akik nem, azok miért vannak ilyen kapcsolatba benne, ha nem boldogok? Szükségből?
2016. febr. 2. 00:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem. De nyilván idegenekkel, azok a nők leveleznek akiknek gondjuk van...
2016. febr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Az itteni férfiak többsége szükségből jött össze párjával?

Eddig szinte az összes férfi akikkel leveleztem mind nagyon rossz helyzetbe volt minden téren, ezért összeköltöztek a nővel, de a jelenlegi helyzetük se jó, mert nem boldogok és csak stresszelnek. Ilyen egy mai párkapcsolat? Én amikor együtt vagyok valakivel, akkor kizárom a problémákat és boldog vagyok.. de akik nem, azok miért vannak ilyen kapcsolatba benne, ha nem boldogok? Szükségből?

No comment.

2016. febr. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"amikor együtt vagyok valakivel, akkor kizárom a problémákat és boldog vagyok"


Mit takar a "minden téren" rossz helyzetben volt?

Azért jöttek össze pasikkal, mert rossz helyzetben voltak?

Miért hiszed, hogy egy párkapcsolat megold mindent? Ha mondjuk a munkahelyed veszélyben van, nem elégít ki a tudat, hogy van valakid, mert enni is kell.

2016. febr. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Es ha szuksegbol? Az is mind1 legyen neked. :)
2016. febr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem az itteni nők, hanem úgy általában a nők többsége a pénz miatt van a palijával, és ezért tűr el mindent, pl. megcsalásokat.

Nem is tudják, milyen jó dolog az, amikor azért vagy vkivel, mert szereted, és ha olyasmit tesz ellened, ami megbocsáthatatlan, akkor azonnal kidobhatod.

2016. febr. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az itteni nőkről nem tudok nyilatkozni. De van egy közeli ismerősöm, aki 1 hónap után költözött össze egy gyerekes nővel, aki teli volt tartozásokkal így nem is volt ellenére a dolog. Az ismerősömnek egyébként sem volt hova mennie és magányos is volt szóval, akár hogy is nézzük kölcsönösen kihasználták egymást. Azóta már a nőnek rendeződtek a hitelei, egész jól körülmények között élnek. A kapcsolatuk is rendben van, több éve vannak együtt és az esküvőjüket tervezgetik.

Mindebből levonva a tanulságot én azt mondanám, hogy addig, amíg ez a „szükség” kölcsönös, és közösek a céljaik addig nincs a probléma, és felesleges megítélni a kapcsolatot. A gond ott kezdődik, amikor az egyik fél teljes mértékben kihasználja a másikat.

2016. febr. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki szüksègből jön össze a párjával. Akár férfi akár nő. Társas lények vagyunk, szükségünk van egy társra.
2016. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Rossz helyzet például:


-rossz családi élet

-családon belüli erőszak

-tartozások

-mentális betegség, depresszió

-rossz anyagi körülmények

-stb..


Nekem mindegy miért jöttek össze. Csak nem gondoltam azt, hogy ennyire alul van náluk a léc, hogy kapcsolaton belül nem boldogok, mégis összejönnek valakivel, mert nem látnak más kiutat. Általában úgy szokott lenni, hogy kiírnak valami problémát.. aztán segíteni próbálok és egyből írják, hogy jajj milyen rossz nekik, de mindegyiknek van párjuk és akkor mindegyiktől azt kell kérdeznem, hogy akkor minek van vele? Miért innen vár segítséget? Miért nem a párjától?

2016. febr. 2. 11:50
 9/13 anonim ***** válasza:

Gondolom úgy érted,hogy van egy nő,aki úgy érzi hogy nem fogja már megtalálni élete szerelmét,jobb úgysem jut neki és összejön azzal,aki legalább érdeklődést mutat feléje;még ha nincs is meg az ún. kémia közöttük?

Ismerek a környezetemből párat,de még férfit is,aki közel a negyvenhez belefáradt a szerelem keresésébe és összejött egy nála három évvel idősebb nővel. De látszik rajta,hogy nem igazán boldog,max.csak nyugodt h nincs egyedül.

2016. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Sok nő csak azért van a párjával, mert szereti, függetlenül attól, hogy a kapcsolat sz-r. Vagy azért, mert úgy gondolja, nem találna jobbat. Sokan pedig esetleg anyagi vagy családi okok miatt függnek tőlük, ja.
2016. febr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!