Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenbe belekezdek es egy...

Mindenbe belekezdek es egy ido utan abbahagyok - tipus vagyok, valtoztatni akarok ezen, de hogyan?

Figyelt kérdés
Sporttol elkezdve, nyelvtanulasig mindent elkezdek es feluton abbahagyom. Kobe jon valami, aztan ujra es ujra es a vegen mar teljesen kimarad ujra az eletembol. Akar egy kony elolvasasa is, felig sikerul, aztan valami miatt annyiba marad. Nagyon rossz tulajdonsag, es valamivel nagyon osztonozni szeretnem magam, hogy amit elkezdek fejezzem is be. Nagyon szeretnek jo alakot, tudom jol, hogy sporttal elerhetnem ezt, de megse tudom ravenni magam. Valaki volt mar hasonlo helyzetben? Bevalt modszer?
2016. febr. 2. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Aki tud valamit, szóljon. Sok lehetőséget elszalasztottam én is, mert bele se mertem kezdeni vagy kiszálltam. Így most az élet kényszerít rosszabb és egyre rosszabb helyzetekbe.

Talán ha egy olyan feladatra szánom el magam, amiből nem lehet csak úgy kiszállni, az igazán megedz... vagy beledöglök. Most épp ezen vagyok. Nem részletezem mi az, mert nem érdekel mások véleménye erről. Már határoztam.

2016. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!