Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férjem szerint csak a nőket...

A férjem szerint csak a nőket érdekli, hogy mit csinálnak a nők, a férfiak egyáltalán nem foglalkoznak a férfitársaik magánéletével, nem féltékenyek egymásra. Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

Szerinte ők csak a maguk dolgaival foglalkoznak és mindig az asszonyok duruzsolják beléjük a kíváncsiságot, aminek sosincs jó vége.

AAAAnyira nem hiszem el, hogy nem fordul meg a fejében, hogy ezért + ezért cserélne XY-nal, vajon azt hogyan érte el, minek öltözött ki, kit akar felszedni...stb.

Lehetetlen, hogy csak a nőket érdekel minden.


2016. febr. 3. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
De, lehetseges.
2016. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A férjednek igaza van, ez csak a nöket - méghozzá a buta, primitív nöket - érdekli, mást nem.
2016. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha a férfiak nem féltékenyek egymásra, akkor miért van tele ez az oldal olyan kérdésekkel, amik arról szólnak, hogy bezzeg a jóképű meg gazdag pasiknak van barátnője, nekik meg nincs?
2016. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de lehet hogy egyben E.T. is, mert engem egyáltalán nem érdekel más dolga. Kifejezetten irritál is ha valaki más dolgával foglalkozik ilyen szinten, mint amit említesz.
2016. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Reszben. Az megfordul az ember fejeben hogy a Jozsinak mibu tellik ekkora szep vityillora. De hogy minek oltozott, kit akar felszedni az nagyon nem, eleve ferfi eszre se veszi a masikrol hogy "ki van oltozve", ez tipikus noi viselkedes.
2016. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Ha a férfiak nem féltékenyek egymásra, akkor miért van tele ez az oldal olyan kérdésekkel, amik arról szólnak, hogy bezzeg a jóképű meg gazdag pasiknak van barátnője, nekik meg nincs?"


Ezeket a kérdéseket néhány (4-5) önértékelési zavarokkal küzdö valakik írják ki, a többség nem ilyen.

2016. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a férjednek, a férfiak többsége egyáltalán nem foglalkozik a másik magánéletével, még a barátjáéval sem. Őket más dolgok érdeklik, attól függően, milyen a beállítottságuk (pl.számítástechnika, foci, horgászat, sport, autószerelés és még sorolhatnám).
2016. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha a férfiak nem lennének féltékenyek egymásra és nem érdekelné őket, hogy másnak mije van, akkor nem lennének háborúk.
2016. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván mivel magadból indulsz ki, nem tudod elképzelni, hogy a férfiakat nem érdekli az ilyesmi. Ha meglátok egy férfit, rohadtul nem érdekel, hogy miért van kiöltözve, biztos valami fontos eseményre megy, de hogy miért, az abszolút nem érdekel... Még a feltételezés is sért, hogy ilyen női marhaságot akarsz rám tukmálni.


És egyébként a nők sem mindig ilyenek, az én barátnőmet sem érdekli más, nem szokott más dolgaival foglalkozni. Ez szerintem is inkább primitív dolog, intelligens ember tudomásul veszi, amit lát, de nem firtatja azt, amihez semmi köze.


Úgyhogy neked lehet, hogy lehetetlen elképzelni, hogy mást nem érdekli a másik magánélete, de a legtöbb embert szerintem abszolút nem érdekli, engem pl. teljesen hidegen hagy, ki hogy gazdagszik meg, hogyan szed fel valakit stb. Sőt, egyenesen undorodom az ilyen témáktól, ha egy férfitársam elkezd erről beszélni, inkább másra terelem a témát, annyira nem tud érdekelni.

2016. febr. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, mégsem érdekel engem se. Sőt, kifejezetten idegesit,amikor valaki folyton mások dolgaival van elfoglalva. Pl. van egy kolléganőm, aki állandóan mások dolgaival foglalkozik, hogy ennek miért nincs pasija, az miért lakik még mindig az anyjával, amaz miért nem jár bulizni, miért nincs gyereke stb. Szerintem csak az foglalkozik rendszeresen ilyenekkel, akinek a saját élete rettentően egyhangú.
2018. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!