Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudok ezen változtatni?...

Hogy tudok ezen változtatni? Nem merek nemet mondani az embereknek, mert félek tőle, hogy mi lesz a reakciójuk.

Figyelt kérdés
Félek attól, hogy utána ki pc-znek, cseszegetni fognak, esetleg ott tesznek keresztül nekem ahol tudnak. De így meg nem érzem jól magam a bőrömbe, mert úgy ugrálok ahogy mások fütyülnek.
2016. febr. 3. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Állj a sarkadra! Ne legyél gyáva, mert sok csalódás fog érni az életben. Ne tegyél meg olyat, amit nem is akarsz. Vigyázz, nehogy kihasználjanak! Én jártam már így :( Légy bátor!
2016. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 már pont, hogy kihasználnak/kihasználtak engem is. :/
2016. febr. 3. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit nem akarsz mondj nyugodtan nemet,nem lesz semmi következménye.


Inspirációként nézd meg az Igen embert!

2016. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Növelned kell a hajlandóságodat arra, hogy szembenézzél ezzel. Keress valakit, aki hajlandó neked segíteni, üljetek le, és játssza el azt, aki kér tőled valamit.

Minél reálisabban játssza el, annál jobb. Próbáld meg elérni, hogy ne érintsen meg a dolog. Se pozitív, se negatív szemszögből, csak légy ott. Ne húzódj vissza, ne grimaszolj, csak viseld el. De ne erővel, vagy valamilyen trükkel, egyszerűen csak törekedj rá, hogy "kényelmesen" képes legyél ott lenni. Az elején nem fog menni, és lehet, hogy sokat kell csinálni. De tuti, hogy segíteni fog, ha kitartasz ebben. Minden alkalommal, amikor feladod vagy valamilyen reakciód van a dologra kezdjétek újra a dolgot, és addig ismételjétek, amíg már kényelmes. Mondd el a segítődnek, hogy mi zavar pontosan, vagy mi okoz heves reakciókat, és azt játssza el.

Az eredménynek annak kell lennie, hogy képes leszel ténylegesen választani egy ilyen helyzetben és nem egyszerűen csak egy reakciód lesz, amit nem tudsz irányítani.

Sok sikert.

2016. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!