Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy valtoztassak?

Hogy valtoztassak?

Figyelt kérdés
Hello mindenki lehet hülyének és furának fogjátok tartani de régen én nagyon követlen voltam mindenkivel elbeszélgettem nyitott voltam bárki felé aki megszólitott. 3éve ez megváltozott szüleim elváltak, 17 évesen már a legelső szerelmem elhagyott... Itthon csak a veszekedést és a szart hallgattam anyukám öngyilkos akart lenni mer apukám elhagyta hála istennek nem halt meg.. Elvoltunk maradva a számlakkal iskolába jártam nemtudtam mit tenni testvérem otthagyta az iskolat hogy elmenjen dolgozni hogy amit szüleink elbasztak helyre pofozza... És ezekutan teljesen magamba fordultam es szeretnek valtoztatni nemtudom hogy hogyan kezdjem...es hogy ez miert is lett igy
2016. febr. 3. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezek után nem csoda, hogy befordultál.


Ismerkedj emberekkel, online, előadásokon, koncerteken. Szerezz egy új hobbit, ahol emberekkel vagy együtt. Ol.: Sport

2016. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!