Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnál is így van ez?

Másnál is így van ez?

Figyelt kérdés
A tesómnak Megszületett a masodik gyerek, elég hamar az elso után. Annyira feldozzak magukat rájuk, hogy képesek nem enni egesz nap. Ha elmegyünk hozzajuk, vagy anyám elmegy, annyiba nem nézik, hogy egy üveg ásványvizet, vagy kaját "szolgaltassanak" neki/ nekünk. 150 km-re lakunk egymástól! Feszt csak a kicsikrol van szo, én mar rettenetesen unom ezt. Aranyosak tényleg, de Ennyi. Egesz nap nem tudok erről beszélni, mert megunom az életemet... Van hogy tobb napig ott vagyunk, es volt mar hogy boltba mentünk, hogy együnk valamit. Állandóan osszeveszunk valamin, de eleg durván. Volt hogy anyám sirva jott haza tőlük. Ha például osszeveszik velem, akkor el se tudok jönni onnan... De miert kell mindig csúnyán összeveszni? Abveere mindenki mindenkivel ossze van veszve.
2016. febr. 3. 20:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Miert nem lehet tiszteletben tartani a másikat, legalabb egy minimálisan, es hogy ne vesszünk össze minden szón? Meg hogy ne szolongassanak be nekünk? Meg mi lenne, ha nem a kicsikrol lenne szo egesz nap? Meg el se tudunk indulni sehova se. Miert akkor kell felvenni kézbe a gyereket, mikor mar a kabar rajtunk van?
2016. febr. 3. 20:07
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg olyan bosszantó hogy mikor itthon vagyunk, akkor alig tudok anyámhoz szólni, mert a telefonja allandoan csörög, hogy igy a gyerekek ugy a gyerekek, de hosszan... Pedig higyjétek el nagyon nagy lelkű vagyok, de ami sok az sok. Hogy lehet ezt elvárni, hogy az ember igy feláldozza magát!?
2016. febr. 3. 20:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Minek mentek oda a nyakukra? Nyilván van elég dolguk a gyerekekkel, nem még titeket is pátyolgassanak. Én be se engednélek titeket.
2016. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert a Szüleim Elvileg segiteni mennek a gyerekekre vigyázni. De én soha tobbet nem megyeknmar oda... Nem, nem patyolgatasrol van szo. Ha nem néznének minket hülyének, illetve lenne egy csepp tisztelet bennük, illetve nem vesznr ossze mindig, ezzel mar megelegednek.
2016. febr. 3. 20:16
 5/9 A kérdező kommentje:
* megelegednék
2016. febr. 3. 20:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy nincs gyereked!
2016. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincsen. De ha lenne, akkor se lennék szemét, kötekedő, nagyképű, flegma, masokat hulyebe néző, tiszteletlen (ember) ha lehet embernek nevezni az ilyet.
2016. febr. 3. 20:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért ennek a dolognak két oldala van. Lehet, hogy te unod a gyerek témát, és ezért észre sem veszed és flegma vagy ami vitát szül, szóval szerintem inkább magadban kellene rendet rakni. Kicsit próbáld a helyükbe képzelni magad. Nekik a nap 24 órája a gyerekekről szól, náluk nincs hétvége, vagy ebédszünet, ők nem mehetnek ki 20 percenként cigiszünetre. Próbálj egy kicsit 7/24 órás ügyeletet tartani, szerintem 3 nap után beadnád a kulcsot.


A beszédtéma, meg őszintén miről beszéljenek? Össze vannak zárva 2 kisgyerekkel, akik minden nap csinálnak, tanulnak, stb valami újat, számukra az a világ. Ők nem tudnak elmenni moziba, vagy félórára a kocsmába, hogy megtudják az aktuális pletykákat, nem is hinném hogy érdekli őket.


Próbáld ki, szerintem h te is egész nap a hobbidról beszélnél baromi unalmas lenne másoknak!


Bevásárlás? Próbáltál már 2 gyerekkel elmenni bárhová is??? Nem úgy megy, hogy beleugrasz a csizmába, magadra rántod a kabátod és már futsz is! Fel kell öltöztetni 2 gyereket, meg saját magad. Mindezt úgy, hogy közben lehet a legkisebb 2x teli kakilja a pelust, vagy lehányja saját magát, esetleg téged is. Remek dolog indulás előtt 2x átöltöztetni a gyereket, aztán tuszkold bele őket a babakocsiba/hordozóba. Sétálj el velük a boltba, ahol ha peched van elkezdenek ordítani, mindenki téged néz, stb.

Szerintem inkább nem mennek sehová, esetleg az egyik fél elmegy a boltba, amíg a másik vigyáz a gyerekekre. Fényévekre van az órákig andalgás a bevásárlóközpontban.

Szerintem amikor ott vagytok nem duzzogva kellene elmenni a boltba, hanem esetleg felajánlani, hogy vigyáztok a kicsikre amíg a szülök elmennek megejteni a nagy bevásárlást, amivel elképzelhető, hogy utána titeket, mint vendégeket is kitudnának szolgálni. Szerintem a tesód örülne, ha néha duzzogás helyett megkérdeznéd, hogy nem akartok elmenni kettesben valahová?


Ezt addig úgysem érted meg amíg nem lesz saját gyereked!

2016. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem iszok, nem cigizek, az ertekrendem is teljesen a helyén van, nem ugy mint nekik. Ez okozza a feszültséget.


Mikor nem volt gyerek, akkor is uggyan ilyenek voltak!! Na erre mit tudtok szólni!?

2016. febr. 3. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!