Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nevettek rajtam?

Miért nevettek rajtam?

Figyelt kérdés

Tegnap este kutyát sétáltattam az utcán és láttam messzebről hogy 3 srác ül a padon,amint közelebb haladtam láttam hogy elkezdenek mosolyogni és amint elmentem melletük elkezdtek nevetni hangosan,majd visszanéztem és láttam hogy engem néznek,szóval tudtam hogy rajtam nevetnek.Elég rosszul esett ráadásul nem tudom eldönteni hogy mi rajtam ennyire vicces.

16/F



2016. febr. 4. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell ilyen agyhalottakkal foglalkozni. Nekem is vannak ilyen ismerőseim hogy valakire ránéznek és kinevetik de közbe ők se tudják hogy mi vicces csak csinálják mert saját magukkal nem tudnak mit kezdeni és persze ha megkérdik hogy mi a f..t röhögsz akkor meg jön a beszari "semmit" szó majd ugyanúgy nevetnek persze csak a másik háta mögött sunyiban. De az sem kizárt hogy a két csávó be volt állva.
2016. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3*
2016. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Mert elmeháborodottak és beteg a lelkük. Az én környezetemben az ilyenek rossz családból szabadultak, sem szeretet sem nevelést nem kaptak ezért most ilyenekben élik ki magukat. Egy hajléktalanon meg egy elesett kisgyereken is ugyanúgy röhögnének.
2016. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

vannak ilyen parasztok, direkt azért csinálják hogy kellemetlenséget okozzanak vagy kötekedjenek de igazából ők se tudják min nevetnek.

én is tapasztaltam már ilyet.

ne törődj vele.

2016. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
hogy növeljék az önbizalmukat, ugyanis ha nem vetted észre, ha igen, az ember mikor társaságba van, a legnagyobb semmin is tud röhögni, mindig talál rá vmi okot, és ezáltal jobban érzi magát..itt csupán te voltál a célpont
2016. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!