Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Antiszociális lennék? 16/F

Antiszociális lennék? 16/F

Figyelt kérdés

Az osztálykirándulás feltevése előtt szinte fel se merült bennem ez a gondolat. A 26 főből úgy 6 emberrel jó a kapcsolatom, főként eggyel, akivel szinte az egésznapomat töltöm. De rajta kívül nem érzem úgy hogy a többiekkel valóban el tudnék lenni. Ha ez az egy haverom nem lenne suliban, valószínű szétunnám magam és jóval kevesebbet beszélnék. Majd tegnap felvetült az osztálykirándulás kérdése, amire szinte egyből nemet mondtam. Valahogy egyáltalán nem vonz engem az hogy 3 napig szinte 0-24ben velük legyek, nekem ez nem buli, halálra unnám magam. Mondjuk annyira az se jó, hogy otthon ülök 3 napon át, de akkor inkább ez. Pedig én szeretnék társaságban lenni, elhülyülni haverokkal, de ezekkel az arcokkal, hááát... Talán azért van ez, mert nem építettem ki erős kapcsolatokat a többiekkel? Már én se tudom...

Szerintetek?


2016. febr. 4. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
41%

Aszociális és antiszociális nem ugyanaz. Az első fosztóképző, a másik ellentétet jelent, az antiszocok általában pszichopaták, gyilkosok, szadisták, stb...


Kérdésre: nem kötelező az osztálykirándulás.

2016. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Antiszociàlis személyiségzavar = pszichopátia, szociopátia. Empátia mentesség és egyéb más dolog (amygdala és prefrontàlis kérgek kifejletlensége miatt).


Amire gondolsz hogy aszociàlis vagy-e. Az elképzekhető, ha nem érzed magad jól emberek közt.

2016. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!