Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan (különleges) tulajdo...

Van olyan (különleges) tulajdonságotok, ami a barátaitoknak, rokonoknak furcsa, de nektek teljesen természetes?

Figyelt kérdés

Én például:

- jéghideg vízzel mosok fogat

- minden alváshoz befonom a hajam

- nem tudok zokniban aludni, ha mégis elaludnék benne, dühösen ébredek, és mint aki az életéért küzd, letépem a zoknim.

- gyűlölöm a nyitva felejtett szekrény ajtókat ( ha meg látom már vetődök is, hogy zárva legyen)

- csak csapvizet iszom

- majdnem az összes főzeléket egy rakás cukorral eszem



2016. febr. 5. 12:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Logika mániás vagyok, félig kényszeresen mindent kijavítok amiben van valami logikai hiba, zoknival olyan mint neked, de nem emlékszem mikor volt rajtam utoljára zokni alváshoz.
2016. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én például jobban szeretem a citromos sört mint a simát
2016. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%

Elmosogatok mielőtt elmegyek valahová, rendet rakok rögtön miután hazaértem.

Ez a kettő azért van, mert a testvéreim, szüleim ezt nem csinálják meg. Szüleimtől nem is várom el, de a testvéreim azért elmoshatnának maguk után.


Én is gyűlölöm ha valami nyitva marad.

Gyűlölöm, ha szól a tv és senki sem nézi, ha égve marad fölösen a villany, ha csöpög a csap, mert valaki nem zárta el, ha nincs lekapcsolva minden hosszabbító éjszakára, vagy amikor nincs rá szükség. Konnektorban felejtett telefon töltő, stb.

2016. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Trafó1 ***** válasza:
36%
Nagyon magas az intelligencia szintem és kényelmetlenül érzem magam hétköznapi emberek között.
2016. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
0 ismerősöm van a Facebook-on.
2016. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szokások inkább, nem tulajdonságok. És nem is annyira különlegesek szerintem, legfeljebb a saját környezetemben szokatlanok:

- Én sem tudok zokniban aludni. Ha 100% pamut és tökéletesen illik a lábamra, akkor is olyan érzésem lesz hajnalra, mintha a lábfejem egy nejlonzacskóba lenne kötve és az nyolcszor körbecsavarodott rajta.

- Nem hordok sapkát. Soha.

- A pezsgőtablettát sosem oldom fel vízben, hanem bekapom és hagyom, hogy elpezsegjen a számban.

- Minden könyvnél az első dolgom, hogy elolvasom az utolsó oldalakat.


Most nem jut eszembe több, de biztos van még.

2016. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

-Minden este megnézem a telefonomon, hogy hány órát fogok tudni aludni. Ha elcsesztem az időt gép előtt, morgok magamra emiatt. :D

-Kézmosásnál, fogmosásnál, zuhanyzásnál mindig elzárom a vizet, csak akkor nyitom ki a csapot, ha tényleg szükséges.

-A rántott camambert sajtra egyaránt ketchupot és áfonyalekvárt is rakok. Csak így ízlik.

-Minden napra megtöltöm a 2L-es üvegemet jelezvén magamnak, hogy ennyi vizet meg kell innom aznap.

-Nem tudatos, de tudom az összes ismerősöm születésnapjának dátumát, kiskoromban minden szomszéd és ismerős vezetékes számát tudtam fejből. Nem magoltam, egyszerűen megjegyeztem. Mára már ez elkopott, mivel nem ismételgettem másoknak, kinőttem már belőle.

-A wc-re ráülök mindig otthon, mert nem akarom, hogy melléfröcsögjön a pisa.

-Zokniban aludni én is rühellek, de még meztelen is. Még ha párom van éppen, akkor sem alszom meztelen szex után sem. Nyáron sem, minimum boxer van rajtam.

-Roppant pontos vagyok, utálom ha késik valaki akár csak 2 percet is. Ha más sürgős dolga akadt, elvárom az sms-t, hogy kések. Sokaknál ez fura, mármint, hogy ennyire háklis vagyok rá.

-Minden reggel megmosom alaposan jéghideg vízzel az arcomat, enélkül nem indulhat nap. (Ez nem annyira fura szertintem).

-Nem osztom meg az életemet facebookon, alig töltök fel valamit, és szinte alig likeolok. Így sokan azt hihetik, nins életem. Ami részben igaz is, de nem érzem szükségességét, hogy kompenzálnom kéne az éppen mit eszek, szartam fotók feltölrtésével, és idióta viccesnek gondolt tömeg hoax videók megosztásával. Hozzászólni is max csak sportcikkekhez, nemzetközi hírekhez szólok.

-Utálom, ha nincs jól rátekerve egy palackra a kupakja. Jó erősen ráhúzom olyankor. Szintén irritálnak a nyitott ajtók.

-Ha telefonálni akarok hivatalos ügyben, előtte elpróbálom 2-3x magamban, hogyan mutatkozom be, mit fogok mondani.

-Nem bírom a kint hagyott papírzsepiket. Vágom ki, mint macskát szarni, ha valakiét meglátom. :D

- Lételemem a rend. Kimenekülök egy szobából, ha valakinél vagyok, és azt látom, hogy szanaszét a ruhák. Rakjon rendet, aztán bemegyek szívesen. :D


Hirtelen ilyesmik.

2016. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nincs facebookom, nem szoktam telefonálni, se sms-t írni. Régi antik vagy retró dolgokra költöm a pénzem. Csak egyféle zenét szeretek, egy magyar előadót, mást nem. Zenés rádiót sosem hallgatok, rosszul vagyok tőle.

Nem bírom ha csepeg a csap, szekrényeket magam is zárom, ha megeszek, rögtön mosogatok magam után. Mindig észnél vagyok, figyelem, hogy megvan-e mindenem, ezért sem hagytam el még sosem semmimet sem. Sőt a haverom is figyelnem kell, hogy nem hagy-e valamijét.

Soha nem szoktam sehonnan sem elkésni, mindig pontos vagyok.

De természetesen ettől függetlenül normális vagyok, vannak barátaim, szeretek kirándulni, moziba, színházba járni.

2016. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%
Csak nyakig betakarózva tudok aludni, a legnagyobb melegben is. Minden este beállítom a telefonomon az ébresztőórát, majd kikapcsolom-bekapcsolom kétszer. A z betűket áthúzom mindenhol, más írásában is, ha észreveszem. A cipőket mindig megigazítom lefekvés előtt ellenőrzöm, hogy szépen egymás mellett állnak e. A szőnyegnek is szabályosan kell állnia, a rojtoknak is. A kupi asztalon, ágyon nem zavar, de a földön mindennek szabályosnak kell lennie.
2016. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

- Utálom a sapkát, kalapot, akármit, ami a fejemen van.

- Utálom a csizmát, 0 fok felett normális cipőt hordok, és kint van a bokám is a nadrágból, mert úgy szeretem, 0 fok alatt is max bokacsizmát vagyok hajlandó felvenni.

- Nem megyek aludni, amíg le nem mosom a sminkemet és fel nem rakom az esti arcápolási rutinomat. Teljesen mindegy milyen fáradt vagyok. Ha hajnali 4kor esek haza egy buliból (akár férfivel együtt), nekem 20 perc, mire leszedem a sminket alaposan és rendesen bekrémezem magam. Voltak ebből viták, maradjunk annyiban :D

- Beszélek a kaktuszaimhoz.

- Naponta legalább 5-ször fogselymezek. A lakás minden helyiségében van legalább egy doboz fogselyem.

Nem megyek át a piroson. akkor sem, ha hajnali 2 van, keskeny az úttest és sehol nincs egy autó sem. MINDIG megvárom a zöldet. Kényszeresen. És csak zebrán vagyok hajlandó átkelni még az egyirányú, egysávos úton is.

- Kétnaponta cserélem a párnahuzatomat :D

Nem tudom, biztos van még, elég kényszeres nő vagyok sok téren, biztos van valamilyen mértékű OCD-m. Pl ha tévét nézek, és a hangerő 23-ason van, nem bírom megállni, hogy ne vegyem fel 25-re, hogy "kerekebb" legyen :D :D

2016. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!