Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi tejet isztok és milyen...

Mennyi tejet isztok és milyen gyakran (szeretitek)?

Figyelt kérdés

én 2 naponta megszoktam inni körülbelül 1 másfél literrel nagyon szeretem (házi tejet nem a boltit)


ti honnan szoktátok beszerezni a tejet? És milyen fajtát vesztek mennyire szeretitek és a családban?



2016. febr. 6. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Régen nem szerettem, de most igen, igaz ritkán szoktam inni, de szeretem. Szívesen iszom. Ha iszom boltit szoktam inni.
2016. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A tejet magában nem szeretem.

Kakaót vagy tejes kávét szoktam inni. Hétvégén 1-2 bögrével naponta.

Boltban veszem. Mivel nem iszom olyan gyakran, így a nem bolti hamar megromlana. A dobozos meg sokáig bírja.

2016. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én rengeteget iszok, napi 1 liter az alap. Pedig közel sem olyan egészséges,mint ahogy beállítják, zsír és tejcukor...nem a legjobb fehérje forrás.
2016. febr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Laktózmentest szoktam venni, mert szerintem finomabb mint a sima, ritkán müzlihez, zabkásához, esetleg kávéba teszek. Néha valamilyen növényit, a csokis kókusztej pl desszertnek is megteszi mert pont olyan mint a bounty :D
2016. febr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Napi max 1-2 decit kávéba. Nem túl bő a választék, vagy mizot vagy magic milk-et veszek.
2016. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hétköznap csak kávéba megy. Hétvégén, amikor van időm kiadós reggelihez, van hogy fél liter elfogy. Házi tej nálunk is esélyes, hogy megromlana, meg nem is néztem utána, lehet-e kapni a környéken, így marad a bolti.
2016. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Általában minden nap megiszok egy liter tejet, de csak a boltit, ami tudom, nem is tej, de mi szeretjük, elmegy egy héten kb. 15 liter tej, 4-en vagyunk.
2016. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Blade Bone ***** válasza:
Huh, hát kb 3-4 liter havonta, én amúgy nem érzek különbséget a bolti és a házi közt.. Egyébként imádom, de érdekes hogy mikor megyek boltba, valahogy sosem jut eszembe tejet venni, csak mikor nagyon hiányzik az íze. :)
2016. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2016. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én régen imádtam a tejet, egy nap alatt megittam simán egy 1-nyit is egyedül :D Most már annyira nem hiányzik, néha tejeskávét csinálok belőle, vagy cerbonához eszem. De most már kb hetente iszok meg olyan 1 l-t, vagy kevesebbet. És bolti tejet szoktunk venni, a házi tej nekem túl zsiros és mindig érzek benne valami fura utóizt...Anyáméknak meg mindegy, szóval a boltit vesszük, mert azt én is szeretem meg ők is :D
2016. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!