Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki és hogyan okozta a legnagyo...

Ki és hogyan okozta a legnagyobb fájdalmat, amit átéltél?

Figyelt kérdés
Lelki fájdalomra gondolok persze ... :-)

2016. febr. 8. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyai nagymamám. Mindenkibe beleköt.
2016. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A nagynéném élettársa.Nagyon szerette a vékony,serdülő lányokat...

Már nem fáj 😑(annyira)

2016. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátom, mert egyoldalú a kapcsolat...
2016. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt párom. Úgy volt, hogy összeházasodunk. Már házat néztünk, hogy legyen egy családnak is alkalmas ideális otthonunk.

Úgy volt, hogy lesz egy nagyobb munkája és ha azon túl van, akkor intézzük konkrétan a ház vásárlást.

Aztán lement ez az időszak, de valahogy a vásárlást mindig húzta. Egyszer rákérdeztem, hogy most mi van, meggondolta magát? És közölte, hogy igen, és nem csak közös házat nem akar, de nem is akar velem lenni.

Hát akkor összetört darabokra a szívem.

A legjobban az fájt, hogy annyi tisztelet, becsület vagy nem is tudom, hogy mi, nem volt benne, hogy ez közölje velem. Ha nem kérdezek rá, még ki tudja meddig együtt lettünk volna.

2016. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy szerelmi bánat volt az.
2016. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Apám, mert egy mocskos alkoholista volt. Gyakorlatilag 25 év szenvedést hozott a család minden tagjára. Szerencsére már föld alatt van.
2016. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbuktattak egy vizsgán egyetemen, emiatt egy évet csúsztam, áttettek fizetősre, diákhitelt kellett felvennem. Pedig mindent tudtam, csak gyökér a tanár...
2016. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Egyszer elfújta a lufimat a szél.
2016. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:-) Részvétem kedves utolsó, nagyon sajnálom XD Hogyan élted túl :-P
2016. febr. 8. 20:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Életem első nagy szerelméről (legalábbis akkor annak hittem...) kiderült fél év után, hogy még mindig nem tudta elfelejteni az exét, írogattak egymásnak még mindig :(. Egy világ dőlt össze bennem.
2016. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!