Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit szóltok ahhoz, hogy...

Ti mit szóltok ahhoz, hogy Európán belül a magyarok a legkövérebbek?

Figyelt kérdés
Most kijelentem, hogy nem vagyok gyűlölködő, nem utálok valakit csak azért, mert kövér. DE! Megvan a véleményem erről. Miért nem tudnak sportolni a magyarok, miért ilyen rossz az étrendünk, miért nem akarnak ezen változtatni? Komolyan Magyarországon minden második felnőtt túlsúlyos, minden negyedik pedig már elhízott. Miért van, az, ha valaki korosodik, annak úgy kell kinéznie, hogy akkora bele van, hogy rossz ránézni?(persze nem mindenki) miért van az, ha kimegyek a strandra, alig látok itthon csinos nőt? Még Nagy Britanniát is simán megelőzzük, ami szerintem szégyen!

2016. febr. 8. 17:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%

Én nem tudom milyen "banyatóra" jársz fürdeni de idehaza tobzódnak a csinos lányok :D Nagybritanni lóképű kancáit meg hagyjuk..


A statisztika sem tudom honnét van, de az igaz hogy tényleg van idehaza sok túlsúlyos. Egyszerűen a magyar konyha az ilyen,szeretjük a zsíros kaját a vörös húst a fehér kenyeret a tésztát krumplit és a cukros sütik. No meg a sört is meg a töményet.Sportolni szaladgálni a hidegben melegben meg a rengeteg meló és túlóra után senkinek sincs már kedve ,hidd el. És sokaknak egyetlen öröme az életben ,hogy legalább este jókat ehet ,egyfajta bánatevés ez, depresszió ellen. Mert hogy abban is élvonalban vagyunk. A kettő meg összefügg .


A salátacsipegetés meg a kalória számolgatása, kaja kidekázása meg nagyon messze van az élvezetes evéstől.

2016. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%

Egyrészt ne ítélkezz, akármennyire is közhely, nem tudhatod, hogy valaki mitől hízott el.

Másrészt az emberek nincs pénzük egészségesen táplálkozni, a jó minőségű, egészséges ételek árai az egekben vannak. Sokan csak a legalapvetőbb alapanyagokat tudják megfizetni, amiknek nagyon magas a szénhidrát tartalma.

Szintén a rossz pénzügyi helyzet miatt sokan a sportot sem tudják megfizetni. Most lehet azt mondani, hogy akkor húzzon el futni..., de erre sem lehet kényszeríteni sem senkit.

Amúgy szerintem egyáltalán nem ilyen súlyos a helyzet Magyarországon, mint ahogy leírtad. Vagy van erre valamilyen hivatalos statisztikád?

2016. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

ne viccelj már, ez a legjobb kifogás, hogy nincs pénz csak egészségtelen kajára? hamburgerre hogy van pénz?

nem gondolom, hogy a zöldségek, gyümölcsök annyira megfizethetetlenek. ne haragudj, de ennek semmi értelme. aki oda akar figyelni az étkezésére az oda is figyel, akár mennyi pénzből él. nem ítélkezek, már elmondtam az elején.

én nem látom egyáltalán, hogy tobzódnak a csinos lányok. persze, hogy vannak szerencsére, de én meg azt nem tudom, hogy te hol élsz, ha szerinted ennyire tobzódnak. szerintem az is ciki, akinek csak a kaja okoz örömöt. kifogát pesze mindenre lehet gyártanai, de akkor legalább ne ilyen gyengét. egyébként, ha utánanézel akár magyar, akár angol oldalon, ez az igazi statisztika, mert ez az igazság.


visszatérve szerintem a magyar kajával kevesebb a probléma, én is imádom az zsíros kajákat, mégis sportolok, mégsem vagyok elhízva. de ezt nem azért mondom, hogy magamat fényezzem. szerintem itt kevésbé van baj a helytelen táplálkozással, sokkal inkább a hozzáálással. ha kimegyek strandra, még a fiatalok között van egy pár jó testű, de egy férfinek ne legyen már csöcse.

egyébként a saját pédámat is tudnám mondani, ami alátámasztja a statistikát. franciaországban, görögországban és olaszországban voltam. sokkal csinosabbak ott a nők, az idősebb korosztály is..

2016. febr. 8. 18:30
 4/25 anonim ***** válasza:
70%

Répával salátával almával csak a nyúl lakik jól .Beversz egy salátát meg egy kiló almát és csak azt érzed hogy félóránkét rohanhatsz pisilni de éhes maradsz.Drágább is jóval mint a tészta vagy a rizs ,kenyér, zsír de ezek viszont jól "tömítenek" érzed hogy ettél.


Szegény embernek erre telik,meg olcsó zsíros husokra. Hamburger meg finom,de kevés az a magyar aki a napi Mc hambitól hízott meg.


A lányok kinézetéről hosszasan lehetne vitázni. Kb gyerekszülésig házasságig nagyon sok a jó nő szerintem! Utána abban igazad van:erős a leépülés,és ez férfiakra is áll.A csajfogó kockahasból is sörhas lesz házasság után. De ez azért van mert már nyeregben érzik magukat megvan a férj -feleség,nem kell már villantani egyrészt,másrészt baromira nem mindenki Rubintréka akinek semmi dolga az életben csak hogy magát vaxolja és erobikoljon mert nyakig ül a pénzben és ráér. Idehaza a gyerek mellett még mehet dolgozni aztán ezer felé futni a gyerekkel persze hogy nincs KEDVE sportolni. Ideje még csak lenne,de ha azt a lopott fél órát alvással töltheti vagy akár a plafon bámulásával ,akkor ezerszer inkább azt választja vagy lerogy este és eszik egy jót.

Nyugaton van lóvé rogyásig,nem luxus pl a házvezetőnő és megszokott a bébiszitter,akik mellesleg magyarhoz hasonlóan csóró országok szülöttei nagyrészt.

2016. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

el vagy egy kicsit tévedve. nem drágább a zöldség a legolcsóbb húsoktól sem és senki nem mondta, hogy magába zabáld. egészséges koret mellé egészséges zödlség pluszba kenyér helyett. erre nem gondoltál.

Rubint Rékát nem kell ide keverni szerintem. Lehet, hogy jómódban él, de az is lehet, hogy tett érte. Bárki lehet sikeres, sajnos az olyanokra nagyon szoktak irigykedni. Mellesleg qwa jó teste van, pedig háromszor szült. itt egy újabb bizonyíték, hogy nem csupán a testi adottságok határozzák meg, hogy hogy nézel ki.

és rizsa rizsa rizsa az a szöveg amit most nyomatsz, már ugyanazt olvasom másodszor. aki tenni akar, az talál megoldást, hallottad már?

2016. febr. 8. 19:16
 6/25 anonim ***** válasza:

Ez a szegények vagyunk dolog tényleg elég olcsó kifogás.


Ésszel kellene vásárolni. Érdekes mindig azt látom hogy halom sör, hús, kóla, édesség...sehol a gyümölcs, vagy 2 kóla helyett vehetne egy karton vizet.


Az is meglepő, hogy egy normális kajáldába alig ülnek be, bezzeg a Meki, KFC mindig szarásig van emberekkel, pedig az drága és marha sokat kell enned hogy jól lakj.


"Szintén a rossz pénzügyi helyzet miatt sokan a sportot sem tudják megfizetni. Most lehet azt mondani, hogy akkor húzzon el futni..., de erre sem lehet kényszeríteni sem senkit."

Akkor ez a tipikus sakk-matt helyzet, hogy jön azzal hogy nincs pénze sportra, de ha megmondod hogy tudna anélkül is akkor ahhoz meg kedve nincs, na bumm.


A többség csak letudja azzal hogy nincs kedvem, időm, hangulatom, pénzem, erőm sportolni, ezért inkább döglik a tv előtt 10 óra ülőmunka után és tömi magába a sok szart.


Bár alapvetően azért nem tűnik olyan vészesnek a helyzet mert 90%-ban átlagos embereket látni szerintem az utcán és nem tehéncsordát :D

2016. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom, te hol élsz, de én kevés olyan embert ismerek, akik mindennap hamburgerrel tömik a fejüket... :D


Megkérdezhetem hány éves vagy? Csak azért, hogy mennyire vagy tisztában az átlag magyar keresettel és az élelmiszerek árával. Igenis drága a zöldség és gyümölcs, nagyon sokan nem engedhetik meg maguknak, akárcsak a jobb minőségű húsokat sem.


Le lehet pontozni, nem érdekel, már hozzászoktam, hogyha leírom valaminek a közgazdasági oldalát, egyből lepontoznak, mert nem értenek hozzá... :D Viszont a tényeken nem lehet vitatkozni...

2016. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
zöldségre nincs, de kólára, hízlaló kajákra van pénz. ne haragudj, de annyira nem drága a zöldség, hogy egy minimálbérből nem telne rá. ezt ne állítsd. mellesleg ezek az emberek akár minimálbérbőr élnek, akár nem, nem tudnának elhízni, ha nem innák ezeket a cukrozott szarokat, meg kenyeret kenyérrel, meg hasonló. mert el tudom képzelni, hogy az ilyeneknél ez megy otthon.
2016. febr. 8. 19:25
 9/25 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagy. Nem engem jellemez.
2016. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
43%

Átlag ember hol vesz magának kólát meg más cukros löttyöket a keresetéből?

Komolyan, hány éves vagy?

2016. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!