Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki/mi volt az, aki átsegített...

Ki/mi volt az, aki átsegített egy nehéz időszakodon? Neked milyen történeted van erről?

Figyelt kérdés
Ki volt az, aki átsegített benneteket egy nehéz időszakotokon? Egy híresebb személy, családtag, esetleg valamilyen film, animáció? Nagyon kíváncsi vagyok a történeteitekre. :)

2016. febr. 8. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyenlőre még tart.
2016. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából nekem a kokain és a bordélyházak nyújtottak menedéket, amikor lelkem épp egy viharos időszakot élt át.

Ja és rendszeresen jártam gyónni.

2016. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy híresebb személy. :)

A szüleim válásakor. Nagyon megviselt,még fiatal voltam és szomorú voltam aztán rá találtam erre a személyre.

Utána egyből boldog voltam. Amint elszomorodtam elég volt be tennem az ő zenéjét és ismét vidám voltam :)

2016. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Folyamatosan vannak nehéz időszakaim, olyankor elkezdek játszani, játékokkal aminek van valami története, érdekes, leköt. Akkor olyan mintha egy másik világban lennék...
2016. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lényegében ilyen helyzetekben leginkább a saját magad segtségére van szükséged. Az én esetem eléggé bonyolult, és néha már én sem hiszem, hogy valóban megtörtént velem.

Egy szerető családban nőttem fel, és voltak barátaim, talán akkor változtam meg, amikor rájöttem, hogy a legjobb barátnőm depressziós és bulimiás. Folyamatosan evett és hányt, nem volt túlsúyos, sovány sem, inkább normális volt a súlya, de semmiképp sem nézett ki egészségesnek. Fakó volt a bőre, karikák a szeme alatt, néha úgy nézett ki mintha napok óta nem tisztálkodott volna, s közben kábítószerezett is. A szülei küldték orvoshoz, ahogy én is biztattam, de ő makacs volt, akár egy öszvér. Tizenhétévesek voltunk, amikor meghalt, ez két éve volt.

Azóta sok minden történt velem, bekerültem egy rossz társaságba, egy éven keresztül rendszeresen fogyasztottam majdnem napi szinten alkoholt, kábítószert, aminek az lett a hatása, hogy majdnem én is követtem a lányt, plusz egy évet halasztanom kellett az iskolában.

Senki sem tudott segíteni rajtam, ahogy anno a barátnőmön sem, engem csak az érdekelt, hogy valamivel tompíthassam a fájdalmat, a hiányt, és azt, hogy nem tudtam megmenteni. Nem jártam iskolába, már kirúgással fenyegettek stb, pedig azelőtt mindig az első tanulók között voltam.

Akkor döntöttem el, hogy felhagyok ezzel az életmóddal, amikor mentő vitt el, annyira rosszul lettem egy "jól" sikerült bulin. a saját erőmet használva szedtem össze magam. Azóta pszichológushoz járok, gyógyszereket szedek, és párkapcsolatban élek, újrakezdtem az iskolát, megprobálok egyetemre is jelentkezni, bár a múltam nincs túl jó hatással erre. A szüleim mindenképpen sokat segítettek, ahogy a már jegyesem is (pár hete jegyeztük el egymást, ő is velem együtt szokott le a kábszerről), de tapasztalatból mondom, mások nem tudnak helyetted küzdeni. MAgad kell megtegyed az első lépéseket, ők csak támogatnak.

2016. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!