Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek, mi volt a legijesztőb...

Emberek, mi volt a legijesztőbb filmbeli jelenet számotokra, amely rátok hozta a frászt gyerekkorotokban?

Figyelt kérdés

Nekem ez:

[link]


2016. febr. 8. 23:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen "frászrámhozós" jelenet van, hanem egy olyan fojtogatóan nyomasztó inkább. A kedvencek temetőjéből talán Zelda, vagy nem tudom, mi volt a neve egy karakternek. Igazából már nem is emlékszem rá tisztán, csak megmaradt bennem az a nyomasztó érzés belőle, azóta se láttam felnőtt fejjel, valószínű ma már gagyi és röhögnék rajta, de akkor nagyon utáltam. :D Meg az Átokból nagyjából az egész film.
2016. febr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Én bennem egy filmjelenet maradt meg. Arra már nem emlékszem, hogy mi a film címe, vagy kik játszottak, de arra igen, hogy mikor láttam. 1977 december 12-én láttam még fekete-fehérben(mert csak fekete-fehér adású tévé volt akkor) Én 5 éves voltam. Ezen a napon ment el apám a kórházba anyámhoz, hogy hazahozza a kishúgommal együtt aki nemrég született. Egyik nagynéném vigyázott rám ami abból állt, hogy leültetett a tévé elé, míg tévéztem, ő a kiskonyhában a barátnőjével beszélgetett.

A jelenet a következő volt:

sivatagi jelenet ahol egy sorban egymás mögött gyalogol vagy 12 vak ember. A sor elején a vak kezében egy harang volt, amit mindig megszólaltatott. a többi vak meg egymás mögött egy kötéllel össze voltak kötözve, hogy ne tévedjenek el. Szemben velük egy nő jött, aki menekült valami elől. a nőt bántották, mert sérült volt. Az első vezető vak meghallotta, hogy valaki ott van, és kedvesen szólt hozzá. A nő bár válaszolt neki, de látszott, hogy fél. De a vakok kedvesen mondták, hogy nem bántják, hiszen ők is szerencsétlenek, és nyugodtan csatlakozzon hozzájuk, menjenek együtt. A nő végül is megbízott bennünk, a vezetővak kérésére, hogy fogja meg a kezét, odament, megfogta. Erre az összes vak neki ugrott, megerőszakolták a nőt.

Hát ennyi maradt meg a filmből. Meg annyi, hogy a film abba a korban játszódik amikor Jézus Krisztus született, az akkori római világból.

De ez a jelenet még ma is bennem van. Én mindig rettegtem a vakoktól (még ma is, pedig már felnőtt fejjel tudom, butaság) , Még ma is frász hozza rám ha eszembe jut. Pedig már nem vagyok mai gyerek...

2016. febr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

A Rémálom az Elm utcában filmek, külön jelenetet nem tudnék mondani, de sok álmatlan éjszakám volt miatta.

Ezen kívül ő: https://www.youtube.com/watch?v=4YSAlGpGo34

Volt még 1 film, nem horror volt, amiben a játékbabák időnként feléledtek. Sajnos a címét nem tudom. De utána az összes babát száműztem a szobámból. Állandóan azt néztem, mikor pislog valamelyik, és olyan volt, mintha mindegyik engem nézne.

2016. febr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

#3: valami ilyesmi?

[link]

2016. febr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
17%

chucky baba fimet én akkor néztem amikor a fiammal 8 hónapos terhes voltam. Hetekig rémálmom volt. Játékbaba közelébe nem is mentem, és reméltem, hogy fiam születik, mert akkor nem kell babát vennem.

Az érdekesség az egészben, hogy a fiam egészen kicsinek, és nem tudni miért de szintén rettegett a babáktól. Mindegy milyen baba, de nem lehetett a közelében egy sem, mert sírógörcsöt kapott. Annyira, hogy belilult a szája is.

De ugye ha megy oviba nem mondhatom az óvónéniknek,hogy az összes babát dobják ki, így orvoshoz kellett mennem, hogy megállapítsák mi az oka ennek a félelemnek, és hogy győzheti le egy majdnem 3 éves gyerek. Nem tudták megmondani az okát. Az egyik pszichiáter szerint elképzelhető, hogy én voltam az oka, amikor terhesen beparáztam chucky babától.

Végül mire bekerült az oviba úgy ahogy sikerült a babafélelmét megtörni, de nagy szerencsémre az óvónénik is sokat segítettek.

Szóval jó tanács: ne nézzetek borzalmas filmeket ha babát vártok : :) :)

2016. febr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Az Alkonyattól pirkadatig c. film. Alig lettem 9 éves, amikor egy videotékából már ki lehetett kölcsönözni nálunk.

Úgy berezeltem tőle, hogy a bátyámat át kellett költöztetni a szobámba, mert képtelen voltam egyedül elaludni a sötétben. :)

2016. febr. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

A Jelek sem volt kutya, de nekem ez:


https://www.youtube.com/watch?v=SOpcdJ_V5_M

2016. febr. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Grimm mesék az üveggömb. Konkrétan a boszorkány az elején, amikor elkezd nevetni és bevallja a három fiának hogy boszorkány majd átváltozik. :D de az egész mese hangulata ijesztő.
2016. febr. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Meg a Csontrablóból a szörny. Aztán a Dolog.


Ezek mind kemények.

2016. febr. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Twin Peaksre rettegtem gyerekkoromban:D

Nagy klasszikus...

2016. febr. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!