Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy leszokjak a...

Mit tegyek hogy leszokjak a káromkodásról?

Figyelt kérdés
Elsőnek csak önvédelemből káromkodtam mert nem akartam hogy bántsanak lelkileg meg mások is biztattak hogy ne legyek annyira engedékeny ezért rájuk hallgattam és vissza szóltam ha belém kötött valaki de miután elkezdtem kicsit rászoktam és már többször is káromkodtam nem nagyon vagyok rá büszke és szeretnék leszokni róla minél hamarabb. kérlek titeket csak értelmes válaszokat írjatok
2016. febr. 9. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hmmm. Hát úgy kell azt, hogy mikor jönne a csúnya szó, akkor hirtelen bekussolsz, beleharapsz a mondatba és nem mondod ki, átgondolod és újrakezded. Így lehet csak.
2016. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, b+. ez jó kérdés. :D

Na bocs, viccet félretéve.


Kisgyerekesek szokták mondani, hogy keresnek valamit, amivel helyettesítik az adott káromkodást. (pl. a macska rúgja meg, stb. - lehet kreatívabban is :) )

2016. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat. 2 kibróbálom hátha segít viszont nem a macskáimon próbálom ki mert én nem lennék képes beléjük rúgni vagy sértegetni őket.
2016. febr. 9. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugye ez vicc akart lenni, kérdező?!
2016. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha vicc lenne nem írnám ki szóval.......
2016. febr. 9. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:

"kibróbálom hátha segít viszont nem a macskáimon próbálom ki mert én nem lennék képes beléjük rúgni vagy sértegetni őket."


Nem volt vicces!

2016. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem is viccnek szántam lehet hogy te képes lennél bántani a kisállatokat de én nem vagyok olyan és nem értem hogy te ebben miért kerested a viccet.
2016. febr. 9. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!