Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha kezdek...

Mit csináljak, ha kezdek meghülyülni?

Figyelt kérdés

Régebben az emberek azt mondták, jó velem beszélgetni, értelmes vagyok, sokszor mondták azt is, hogy érettebb vagyok a koromnál. Most viszont úgy érzem, kezdek elbutulni, nem tudok beszélgetni másokkal, mert egyszerűen nincs miről. Nem tudok semmihez se hozzászólni. Az ismerőseim szerint nagyon nagyon gyerekesen viselkedek és én is igy gondolom, de nem tudok felnőni. Ezen kivül még az is aggaszt, hogy egyáltalán nem érdekelnek azok a dolgok, mint régebben. Régen állandóan olvastam, most meg örülök, ha vagy évente egyszer kézbe veszek egy könyvet. Hát még annak, ha legalább félig is elolvasom.. Egyszerűen semmi nem érdekel már.

Ezelőtt legalább annyit fel tudtam mutatni, hogy mások okosnak tartottak, most meg mindenki hülyének néz és annak is érzem magam. Mi változott pár év alatt? És mit csináljak, hogy ne én legyek a 'szőke nő' egy társaságban? 18L


2016. febr. 9. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha társaságba kerülsz akkor ne az okos légy hanem aki véleményt mond és mi van azzal ha nem nösz fel? szerintem sokkal érdekesebb az élet ha ránézel valamire és nem tudod mi az megvan az esélyed hogy uj kalandokat keress mert aki okos annak semmi sem izgalmas csak egy matek feladvány.
2016. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű csak alkalmazkodsz az adott környezetedhez. Én is hasonlóan vagyok mint te. Egy egyetemen jeleskedtem a tudományokból, mert ott az a közeg volt. De például a sorkatonaságnál nem sokra vittem volna például ha bemutatom hogy tudok integrálni. De azzal igen, ha rajparancsnokként elkiáltottam magam hogy "Kopaszok, vájúhoz sorakozó!" Ez egy hétköznapi szemlélőnek 10-es IQ-nak tűnhetett volna, de az adott közegben szakaszvezetői előléptetést jelentett, amitől édesapám álla is leesett. :))
2016. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

SzivböljövöTanácsok, te hagyjad ezt az oldalt, ez nem a te pályád, pláne ahol segíteni kell az embereknek. Köszönöm mindenki nevében.


Kérdező, nem hiszem, hogy olyan nagy probléma lenne, nem lehet, hogy túlreagálod? De, ha mégsem, akkor sincs baj, mert te észrevetted a hibáid, ergo tudsz javítani. Nézz szembe a hibáiddal és változtass rajtuk. Az agyad irányítja a tested, te meg az agyad, úgyhogy tudsz magadon változtatni, csak kitartás kell hozzá. Sok sikert! :)

2016. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hallgass Magyar nyelvű Rock zenét, kezd a lazábbakkal Edda, Ossián stb.
2016. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!