Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőtt társaim. Hogyan...

Felnőtt társaim. Hogyan fogadtátok el a korotokat? Már 34 éves anya vagyok, és mostanában azt érzem, szeretnék fiatalabb lenni. De csak külsőleg.

Figyelt kérdés

Az életem tökéletes.

Egyszerűen csak kinézetre Félek megöregedni.

:(


2016. febr. 10. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

Meg kellene próbálni értelmesen gondolkodni és utdomásul venni, hogy az ember idövel öregebb lesz. Egyrészt ha elfoglalod magad, akkor kevesebb idöd lezy ilyen hülyeségeket törtni a fejed, másrészt minél aktívabban használod az esezd meg atested, annál lassabban zajlik az öregedés.

Nekem sokkal fontosabb, hogy szellemileg fiatal amradjak, mint hogy annyira felületes legyek, hogy azon törném a fejem, hogy van-e egy-két ránc az arcomon.

2016. febr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
49%

30 leszek idén, de 21nek nézek ki mert sportolok. Nem hagytam el magam. Szerencsére nem kopaszodom, nem hízok, a bőrömön sem látszik hogy ennyi lennék amennyi.

Oké megvan a különbség köztünk, én nem nő vagyok hogy szüljek. De a mozgás és a megfelelő étrend nagyon sokat tud javítani a helyzeten :)

2016. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Fiatalodni? 30 után kezdenek igazán finommá válni a nők, amikor már megérnek:)
2016. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Én 35 éves vagyok, de engem az öregedés egyáltalán nem aggaszt. Nem mondom,h nem szeretnék kicsit jobban kinézni, de ez csak a lustasagomon múlik, nem a koromon. Sokkal jobban érzem magam most a bőrömben, mint fiatalon. Sokkal magabiztosabb vagyok, mint régebben. Szerintem jobban is nézek ki. Így nincs semmi gondom azzal, h már 35 vagyok.
2016. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 sosi45 válasza:
74%
Ne aggódj előbb-utóbb benő a fejed lágya !!! és akkor minden sokkal egyszerűbb lesz addig is kitartás !!!! :) :)
2016. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolsó: :D de mikor??

Én is sokkal jobban érzem magam a bőrömben. És jól is nézek ki. Mégis rámjött valami női kapuzárási pánik féleség. Szeretnék 28-29 lenni, hogy még sokáig legyek fiatal és szép.

És ezek az érzések ez előtt 5 hónappal még nem voltak.

2016. febr. 10. 11:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Te nem én vagy véletlenül? Én is 34 éves anya vagyok, szintén jól nézek ki, és nem akarok öregedni.
2016. febr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

# 7

Kár, pedig mi így szeretünk titeket:D

2016. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az életkor az az ár, amit az érettségért kell fizetni. S ha megállna az idő, te nem öregednél, a gyereked sem nőne fel. Ne a külsődre alapozd az önbizalmadat, kezdd el fejleszteni magad, tanulj minél többet.
2016. febr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
7: :) Örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával.
2016. febr. 10. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!