Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék kevésbé agreszív?

Hogyan lehetnék kevésbé agreszív?

Figyelt kérdés

14/L

Elég agreszíven viselkedem, em szeretnék ilyen lenni de sajnos nem nagyon sikerül ezen változtatni. Van hogy megpròbâlom de egyszer csak azon veszem észre magam hogy már megint az vagyok.

És e mellet meg folyton ideges vagyok.



2016. febr. 13. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Meditáció. Segít megnyugodni.
2016. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Éld ki, mielőtt magad ellen fordítod.(Vagdosás)

Kamaszkorban gyakori jelenség az agresszió. Evolúció bácsi így vigyáz a szülőkről leváló fiatal lények életére. Sokaknál viszont túlzó mértékben van jelen. Ilyenkor vagy az intenzív sport, vagy más, sok mozgással, kifáradással jár hobbi segíthet. És nagyon sok víz fogyasztása. Nem kóla, nem üdítő, hanem VÍZ.

2016. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos többször is azon kapom magam hogy megszeretném magam vágni meg van hogy az újjambe belevágok, vagy a hátamat addig karcolom amíg vére nem lesz mert segít megnyugodni...

Meg amikor egyedül vagyok egy szobába folytonosan járkálok fel alá mint egy ketrecbe zárt tigris. És sokszor úgy is érzem magam.

2016. febr. 13. 23:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Sportolj rendszeresen. Az önbántalmazást meg hagyd abba és kérj segítséget egy felnőttől.
2016. febr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És mik azok a dolgok, amik ezt kiváltják?
2016. febr. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Én tudnék ezen segíteni ;)
2016. febr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd változol magadtól, ne akard magadra erőltetni ezt a képet. Hogy Nyuogdt, aki szeret elfogad így. Aki nem az szótsem érdekel ne foglalkozz ilyesmivel, ez a személyiséged része ami most vagy. Vagy elhalványul, vagy erősödni fog de tedd meg csak önmagadért.
2016. febr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!