Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy ne cikizzenek...

Mit tegyek hogy ne cikizzenek majd a szüzességem miatt 21 éves koromban? 16/f

Figyelt kérdés

Engem nem érdekel hogy mit gondolnak, de 20 felett már kínosabb ha szűz vagy.


Mit tegyek ha majd megkérdezik hogy hány lánnyal voltam már?

Ha azt mondom sokkal akkor egy jó nagyot hazudok, ha azt hogy 1-2vel akkor is hazudok, de ha azt mondom eggyel sem akkor kínos lesz nekem.


(írtam hogy nem érdekel mit gondolnak... Hogy ha nem mondják ki szemtől szemben hogy ciki... Ha baxtatnak vele akkor az elég rossz érzés.)


16/f


2016. febr. 14. 23:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Kinek mi köze hozzá hogy hány lánnyal voltál?
2016. febr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Tegyél érte, hogy ne legyél szűz 21 éves korodra.
2016. febr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1 Hát alapvetően mindenkinek magánügy lenne... De tudod hogy van ez.

Ez mindig "érdekes" kérdés.


#2 Az nem fog menni.

Én félek a lányoktól.

2016. febr. 14. 23:34
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

22 évese vagyok


egy csajjal addig jutottunk el, hogy huzogatta lent :D, ha valaki megkérdezi, mikor voltál utoljára csajjal, mondom csak rá, hogy jó régen, és erre az emlékre gondolok, ilyenkor egész hitelesen elő tudom adni, mintha lefeküdtünk volna


egyébként én is félek/féltem még annó, hogy mi lesz, amennyire ismerem magam, nagyon nehéz lesz eljutni oda, hogy szex is legyen belőle, ezért tudtam már 16 éves korom körül, hogy még egy jó pár évet várhatok


rövid válasz: színészi képességek fejlesztése..de azért ne görcsöld magad annyira, csak lazán és akkor beveszik :D

2016. febr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%

Én szinte soha senkinek sem mondtam el, hogy szűz vagyok-e :D Egyszer anyámnak mondtam valamit, amiből sejthetett valamit, meg egy fiúmnak elmondtam az előéletemet, de rég volt mindkét eset... :D Sosem kérdezte senki s nem is kötném az orrukra másoknak a nemi életem egyetlen aspektusát sem. Közük nincs hozzá, nem érdekel, ki kérdez. Ennyi.


S nekem aztán nem kínos az igazság :D Jó vagyok az emberek véleményének figyelmen kívül hagyásában, ez az életben elég hasznos tud lenni.

2016. febr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
Nem. 20-ig kínos, aztán már lemondanak rólad az emberek.
2016. febr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

21 vagyok és nem voltam még lánnyal. Ha olyan kérdezi akit ismerek akkor elmondom neki ,hogy még nem voltam és a miértjét is. Namármost ha az ember megindokolja és jól tud érvelni akkor pont ,hogy nem fogja érdekelni ,hogy nem voltál egy lánnyal sem. Kivéve ,ha agyilag egy gomba szintjén van. (elnézést a gombáktól).

Ha meg olyan kérdezi akit nem ismerek annál meg terelem a témát ,vagy kitalálok valamit. Amúgy ahogy írták már ,nincs ehhez közük ,ahogy elég sok mindenhez sem.

2016. febr. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem kell félni a lányoktól, megverni azért csak nem fognak és tudnak.
2016. febr. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Ha félsz a lányoktól igyál meg egy felest stresszoldónak, hátha bejön :D Egyébként nem gáz, hogy szűz vagy csak a hülye haverok ,mond meg nekik, hogy te erről nem beszélsz ez neked tabu és kész. Az igazi haver nem piszkál ilyenért, válts társaságot ha nem tetszik amit mondanak. ennyi. És próbálkozz találkozni lánnyal,lányokkal de ne ronts ajtóstól a házba. sok sikert.
2016. febr. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi, senkit nem érdekel, hogy szűz vagy-e vagy sem. Sem most, sem 20 fölött.
2016. febr. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!