Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt Gyakorikérdéseken mindenki...

Itt Gyakorikérdéseken mindenki sikeres vállalkozó, jogi egyetemen tanul, rengeteget keres és sikeres?

Figyelt kérdés

A válaszadókból ezt szűrtem le.

Csak én vagyok egyszerű emberke macskával és biviklivel?


2016. febr. 19. 17:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Magam is macskás, biciklis, édesanyjával élő vagyok, de igen, a válaszadók többsége független, sikeres, minimum 300 ezret kereső fiatal.
2016. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

nekem is macskám van . ezenkívül még biciklim se:D és műszaki karra járok.

amúgy biztos sok kamu és nagyzolás van itt kommentekben, de szerintem a nagy rész igazat ír. :)

2016. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Igen mindenki az, legalábbis a többség. Üzleti témában meg főleg! Ja, és persze lenéznek téged, ha csak 100e-et kereső munkás vagy, hisz ők óránként keresnek annyi pénzt.


Amúgy rengeteg az önjelölt pszichológus és szexuális tanácsadó is.

2016. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Én orvosit végeztem, jól élek, de nem vállalkozóként, macskám nincs, mert inkább kutyás vagyok, a biciklimet pedig -sajnos- régóta nem használom. Ez megnyugtat?:-)
2016. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem mert orvosit végeztél :D
2016. febr. 19. 17:57
 6/19 anonim ***** válasza:
Vannak suliban tanuló gyerekek is :D azokból majd csak később lesz egyetemista, meg sikeres ember, aki rengeteget keres :DD
2016. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én nem vállakozom, jogi egyetemen sem tanultam, diplomám sincs, nem keresek rengeteget, sőt sokak szerint nagyon keveset, de én elégedett vagyok. Épp ezért sikeres :) Macskám nincs, hacsak nem a porcicára gondolsz a sarokban. Biciklin utoljára jó 10 éve ültem.
2016. febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Gondolom, mint mindenhol, mindenki azzal dicsekszik, amivel tud. A tanulatlan ember sűrűn hallgat a végzettségéről, de kihangsúlyozza mondjuk a szép családját, vagy a főzőtudományát és így tovább. Ezért van az, hogy ha felteszik a kérdést, hogy mi a munkád és mennyit keresel, akkor többnyire sikeres emberek válaszolnak rá. A többiek a többi témakörben villogtatják, amijük van.
2016. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én még tanulok, de mérnöknek készülök. 18 vagyok, még anyáméknál élek.
2016. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Inkább fordítva. A gyakorikérdéseken mindenki munkanélküli vagy minimálbér körül szerencsétlenkedik, de kötelezően lepontozza a sikeres vállalkozó, jogi egyetemen tanuló, rengeteget kereső és sikeres hozzászólókat.
2016. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!