Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rajtam kívül olyan pasi/cs...

Van rajtam kívül olyan pasi/csaj itt akit szintén érdekelnek bűnügyi dolgok, gyilkosságok stb? (gondolatban vagy akárhogy) 21/l

Figyelt kérdés
ilyen dokumentumfilmek (investigation discovery), nyomozás, nyomozás menete...

2016. febr. 20. 10:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé. Bár inkább csak a kiadott rendőri jelentések érdekelnek. Ukrajnában igazán szaftos esetek vannak, de kevés jut el hozzám.
2016. febr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Van bizony :)
2016. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Van. :)


21/L

2016. febr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Igen. Még el is gondolkodtam a magánnyomozó szakmán :)

20/l

2016. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
nézzetek meg egy olyan dokumentum filmet, ahol a hátulütőiről beszélnek nyomozók, helyszinelők...folyamatos pszichológiai kezelések, álmatlanság, különböző lelki zavarok...persze sokakat érdekel az ilyesmi, de hosszútávon tönkre teszi az embert szerintem, mégiscsak közvetlenül látod a halált és azt is milyen emberek vannak és mit képesek elkövetni, nem olyan, mintha filmet néznél azon a szinten még engem is érdekel néha.
2016. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Mikor benyögnek egy ilyen hírt, hogy feleségét 90-100 kés szúrással ölte meg...belegondolni, hogy én menjek ki helyszínelni és egyrészt látni azt a szét szabdalt testet, meg magát a családi tragédiát, kemény lehet. Nekem még fizikailag is felfoghatatlan ennyiszer megszúrni valakit, csak próbáljatok meg 100 készszúráshoz hasonló mozdulatot lenyomni egymás után, nem is értem. Ilyenekért nem éri meg ebbe a világba bele látni.
2016. febr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
kérdező, látom az értelmi szinted megvan, már látom nem kell félned, hogy ezzel kelljen foglalkoznod, maximum közmunkás leszel :D
2016. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
es ha nem jott volna le az irasbol SZERETEM latni is es stb, nem pedig rosszulleszek tole!
2016. febr. 20. 11:50
 9/27 A kérdező kommentje:

"kérdező, látom az értelmi szinted

megvan, már látom nem kell félned,

hogy ezzel kelljen foglalkoznod,

maximum közmunkás leszel :D"


ne erolkodj :) mibol is jott le negativan az 'ertelmi szintem'? Talan mert kiirtam egy kerdest es idejossz magyarazni hogy mi nem jo pl egy nyomozo munkaban? Nem az volt a kerdes es oke neked ez a velemenyed, nekem meg bejon. Es am sw nyomozonak keszultem elment mar ebbe az iranyba a tema. ERDEKEL a tema ezt mondtam. Velemenyed meg annyira nem mozgat meg hogy mar sajnallak. Na ne itt kampányolj hanem annál akit erdekelsz csók!

2016. febr. 20. 11:59
 10/27 anonim ***** válasza:
Engem ne sajnáljon egy iq nulla :D amúgy még most is sikerül hülyeséget írni, bejön a véleményem? oké, köszi :) majd ha látlak sárga mellényben utcát sepregetni, miközben nyomozói állásról álmodozol, akkor majd integetek, rendben? :D
2016. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!