Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Nem bírok leállni...

Mit tegyek? Nem bírok leállni a vagdosással!

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagdostam az alkaromat(első vagdosás),mert vmi miatt nagyon kiborultam. És rájöttem hogy ez lenyugtat. Azóta -viccen kívül- MINDEN rossz dolog miatt elkezdem magam vagdosni. Néha még ok nélkül is érzek késztetést arra hogy megvágjam magam valamivel. Rengetegen próbáltak lebeszélni róla...én persze megígértem hogy abbahagyom...de nem bírom! Nem megy! És nem is fog,mert én nem akarom abbahagyni :/ Amúgy a kezemet már nem piszkálom mert észrevették tesi órán. Aki volt már hasonló helyzetben-vagdosta magát-az mennyi idő alatt és hogy bírt leszokni róla?

2016. febr. 20. 20:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Voltam már pszichológusnál (többször is)de semmit nem ért.
2016. febr. 20. 20:14
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez mar egy jo jel, hogy belatod, hogy problemaid vannak a vagdosassal. En a helyedben keresnek egy masik pszichologust. A szuleid mit szolnak ehhez?
2016. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Anyám sírt..apám se örült ennek. Pszichológushoz ők küldtek,de már azért nem járatnak oda,mert tudják hogy semmit nem ér. Viszont vagdosás után nem kicsit van bűntudatom:csomó embernek megígértem hogy abbahagyom

..de nem tudom

2016. febr. 20. 21:04
 4/15 anonim ***** válasza:
Akaraterő kell, és probléma megoldva. Keress más pótcselekvést, amin levezetheted a feszültségedet. Mondjuk kezdj el fekvőtámaszozni, vagy mittudomén :D
2016. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

Nem unjátok? Cseppet érdekes divat lett ez a vagdosgatás. Persze arra gondosan ügyelve, nehogy komoly bajotok essen -.-

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vagdosom

2016. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem divatból csinálom -.-"
2016. febr. 20. 21:57
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Mi benne a jó? Jó érzés? Nem fáj? Lenyugtat.. Mi nyugtat le? Tudtommal semmilyen hormon nem szabadul fel, ami olyan hatással kellene, hogy legyen rád. Ez szimpla iqnukuság. Szívj el egy cigit vagy valami inkább. Én lemegyek a terembe vagy bekapcsolok valami zenét és sétálok egyet, ha felqrják az agyam a suliba vagy melóba, de nem kezdek el a saját testemben kárt tenni.
2016. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Aki nem érti, az inkább ne válaszoljon. De komolyan.
2016. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Mit lehet érteni egy irracionális, primitív dolgon? Szembemegy a logikával.
2016. febr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hülyeséget írtál kedves nemtudomhanyadik válaszoló. A vagdosás szabadít fel endorfint(boldogsághormont)....
2016. febr. 21. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!