Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet még normális életem...

Lehet még normális életem "mindezek" utan? Hogy vegyek erőt magamon, ha fortyogok a poklomba?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék pszichológushoz fordulni, szoval inkabb masok tapasztalatai érdekelnének.

Azt hiszem ez érdekesenhangzik mindössze 15 éves lány vagyok, de az utóbbi pár hónapban teljesen feladtam a reményt, tudom, h ebben a korban az öngyi-depiség "normalis", de nem akarok tovább így élni.

Amíg általános iskolába jártam a szüleim, a tanáraim és a barátaim szerint is féltékenységből, de sokszor bántottak verbálisan..azóta már bocsánatot kért a legfőbb bunkó fiú és egy máik lánnyal is remdeződött ez a konfliktus és talán csak én vagyok ilyen idióta, de nem tudtam ezen túl tenni magam, nagyon megutáltam az embereket ezután és már mindenkiben csak azt látom, hogy mivel bántana meg, semmi jótulajdonság...

Másrészt meg van egy fiú a sulinkban, aki amolyan "menő" gyerek és hozott be egy képet magáról, ahol még ilyen kis tömzsi nyomi gyerek és azt mondta ezzel csak fel akarja hívni a figyelmet arra, h mindenki megváltozhat...én is szeretnék változni, de borzasztó bizalmatlan vagyok, mintha már feladtam volna, nagyon kínszenvedés nekem most az élet pedig nem kellene annak lennie, egyszerűen a múlt visszahúz...pedig nem vagyok sem buta, sem csúnya lány, sokszor látom, h megnéznek emberek...csak a lelki séüléseim nem hagynak élni


2016. febr. 21. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
Szegény Darwin, ilyenkor forog a sírjában.
2016. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
?
2016. febr. 22. 00:21
 3/5 anonim ***** válasza:
A kesergés helyett,inkább a barátaiddal és barátnoiddel toltsd az időt és akkor nemjutnak eszedbe ezek a dolgok!26/F
2016. febr. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
( Elnezest az ekezetek hiänya miatt. )Minden a Te dönteseden mulik. Egyszerüen csak hatärozd el, hogy mostantol nem a poklodban fortyogsz, hanem a boldogsägban fürdesz. Az eletünk attol függöen alakul, hogy milyen minösegüek a gondolataink. Negativ beällitottsäggal, csak negativ körülmenyeket teremthetsz magad körül. Tudatosan figyeld a gondolataid es az erzeseid, amint eszre veszed, hogy negativ gondolataid vannak, azonnal forditsd ät pozitivakkä. A negativ erzelmeket mär csiräjäban takaritsd ki az elmedböl, ugy mint : felelem, bizonytalansäg, harag, irigyseg, gyülölet, büntudat, feltekenyseg, kilätästalansäg. Kezd el olyan dolgokkal kitölteni a napod, ami örömmel tölt el. Annäl is inkäbb mert ma tizmillioszoros nap van, tehät amit ma gondolsz az nagyobb valoszinüseggel valosul meg. Nagyon fontos, hogy emeld a rezgesszintedet, mert erre reagäl a környezeted. Alacsony rezgesszinttel csak alacsony ertekü dolgokat teremtesz magad köre. Fözz valami finomat magadnak es hivj meg egy barätnöd, hallgass jo zeneket, sportolj valamit, vedd eszre, hogy csodäsan süt a nap, hogy kis virägok nönek mär az ärokparton. Azert születtünk, hogy boldogok legyünk, de mi sajät magunknak nagyon rossz programokat tudunk adni. Programozd ät magad a boldogsägra. Sok sikert kivänok hozzä.
2016. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudatosan újra kell realizálnod ilyen logikátlan érzelmeidet, ezzel megsemmisítve őket. Ez folyamat. Eleinte "csak" nagy mértékű redukálásuk fog menni.

Ebben segíthetek.

Nincs értelme mindenkiben rosszat látni, akivel rossz, nem szabad beszélni személyiségük kiderülése után.

Vélemények s egyéb verbális bántalmazások egyébként sem számítanak logikusan nézve, csak tények. S tényeken nem változtatnak vélemények.

Írj ha kell segítség. Jobb vagyok minden pszichológusnál.

2016. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!