Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy engedjek fel kamera előtt?

Hogy engedjek fel kamera előtt?

Figyelt kérdés

Utálom ha fotóznak, egyszerűen nem tudok természetesen viselkedni, és nagyon béna fotók készulnek emiatt rólam... erőltetett lesz.

Egyszerűen zavarban vagyok és nem tudok természetesen viselkedni ha fotóznak... Főleg ha mosolyogni is kell.

valami taktika van hogy hogyan lazuljak rá?


2016. febr. 22. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 55 éves vagyok, de kicsi baba koromat leszámítva soha nem tudtam felengedni a fényképező előtt. Ahogy meglátom, azonnal bezárkózom és ezért rettenetesen mű képek készülnek rólam. Van egy-két normálisabb képem, de mind úgy, hogy fogalmam sem volt róla, hogy fotóznak. Már elfogadtam, hogy ilyen vagyok és a minimálisra csökkentettem a fotózások számát.


Másoknál éppen fordítva van ez, kinyílnak a gép előtt és szebbek, mint a valóságban.:)

Ez van, el kell fogadni.

2016. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát... akkor elfogadom a megváltozhatatlant :D
2016. febr. 22. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor világít a piros lámpa, kikapcsoló a fagyasztót...
2016. febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*kikapcsolod 😊
2016. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne figyelj rá. Ha mosolyogni kell, mond, jelenleg nincs okod rá.

Ha fotóznak, ők akarják, nem te. Ne érdekeljen milyen lesz, mi értelme? Na látod. Akkor tegyél rá nagyon magasról.

Ne erőltess semmit se.

2016. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Thx
2016. febr. 23. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!