Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Soha sem voltam átlagos. De...

Soha sem voltam átlagos. De mondjuk senki nem az. Viszont most jobban elkezdett, kb 4 éve érdekelni az, hogy csak feketébe öltözöm, macska szemek, vörös vagy fekete rúzs. (többi lent) Ez mondható természetesnek? 19L

Figyelt kérdés
A ruhatáram mára csak feketéből áll és az is inkább goth stílusú. Tipikus csipkék stb. Imádok gothnak öltözni. De ez mellett egy nagyon közvetlen, nyitott, vidám lány vagyok.Jövőhónapban lesz medusam,majdkésőbb cheek (az arc két oldalán van). A tetoválás is megvan már. Egyenlőre kettő, de tudom, hogy szeretnék majd többet is. Viszont mindezek mellett nőiesen is imádok öltözni, így ötvözöm a kettőt. Sok ilyen lánnyal találkozni a mindennapokban? Mennyire utasíthatnak el a különcködése miatt?
2016. febr. 22. 22:37
 1/4 A kérdező kommentje:
különcködésem *
2016. febr. 22. 22:38
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lesznek olyanok akik ezért elítélnek, de azok idióták ;) Egyébként nem sokan öltözködnek így, tehát egész egyedi :D
2016. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te így érzed jól magad akkor cselekedj így :) és öltözz úgy
2016. febr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Itthon még nem túl sokan, külföldön változó. Északon több a goth, nyugaton meg egyre menőbb a lányokon a sok tetkó és testékszer.

Ha így érzed magad jól, akkor természetes. Lehet, hogy van valami pszichológiai oka, de az is lehet, hogy simán csak tetszik.

A medusa itthon úgy vettem észre, hogy mostanában egyre elterjedtebb. A cheek tetszik! :)

2016. febr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!