Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akkora gáz, ha valakinek...

Miért akkora gáz, ha valakinek az az élete értelme, hogy számítógépes játékokkal játszik?

Figyelt kérdés

Mostanában sok ilyen kérdést olvastam,hogy "tesóm egész nap netes játékokkal játszik,stb".


Miért baj ez?

Úgy értem,miért gond,ha valaki a szabadidejét ilyesmire fordítja,ennek él?


Öcsém is ilyen,és azt mondta,hogy őt egyedül az motiválja az életre,hogy szeretné látni milyen új,még jobb játékok kerülnek piacra a következő évtizedekben.


2016. febr. 23. 00:09
 1/7 Argloss ***** válasza:

Abban szerintem semmi különleges nincsen, ha valaki azért tanul, dolgozik, hogy tudjon játszani. Más meg utazgatni szeret stb.

Viszont ha valaki az alapszükségletein kívül csak a számítógépes játékokkal foglalkozik az gáz. Ha teljesítenék a kötelességeiket ezek az emberek, akkor nem feltétlenül kerülnének ki ilyen kérdések. Vannak akik annyira belemerülnek, hogy a több hónapos szendvicsmaradékból már teljes civilizációk fejlődnek ki. Az ilyesmi pedig tényleg probléma.

2016. febr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én most nem azokra gondolok,akik tiniként belemerülnek ebbe a világba,és egész napjuk ebből áll,hanem azokra a felnőttekre,akik számára ez jelenti a hobbit,szabadságot.


Öcsém sem gyerek már,24 éves.De azt mondta,hogy ő sosem szeretne hagyományosan élni.Nem vágyik családra sem,hanem a hobbijának szeretne élni.

2016. febr. 23. 00:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert magányossá válik és észre sem veszi. Nem is kell ahhoz játék. Nagyon sok ember bámulja a TV-t vagy a netet, és észre sem veszik, hogy nem beszélgetnek a családtagjaikkal. És azért nem veszik észre, mert beszél helyettük a Tv. A számítógépes játék megadja a társaság illúzióját - egy ideig. Csak az élet rövid ám. Én mindig elcsodálkozom, hogy férjem max. havonta, 2 havonta egyszer látja a szüleit, testvérét, mert messze élnek, és képesek órákon át ülni csendben bámulva a képernyőt. Ez döbbenet. Ma még megkérdezheted a családtagodtól, hogy vagy? Hogy telt a napod? Holnap már nem lehet, mert meghalt. Ennyi. Volt idő, amikor a férjem úgy beszélt hozzám, hogy közben le sem vette szemét a képernyőről. Leszoktattam róla. Nem lenne a férjem, ha ezt csinálta volna örökké. Megőrülök azoktól, akikkel csak így lehet társalogni, hogy közben nem veszik le a szemüket a képernyőről. Ez a teljes érdektelenség a másik felé. Közben pedig piszkosul magányosak. Az emberi kapcsolatok nehezek, meg kell tanulni őket. De a számítógép mögé gubózva nem lehet.
2016. febr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A testvérem introvertált személyiség.

Nem szereti az embereket sokáig maga körül.

Van,hogy 1-2 havonta lejön pár haverja pár órára,de neki az bőven elég.

Az utóbbi időben meg már ennyit sem,mert mindegyik haverjának kezd meglenni a saját élete,elfoglaltak.


Ő jól viseli a magányt,sőt igényli is.

Azt mondta,hogy max 2 macskára vágyik,mint társaság a jövőben.

2016. febr. 23. 01:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha jól megfizetik,nincs azzal baj.

A testvérednek,ha ezt valaki finanszírozza,akkor tegye,az ő élete.

2016. febr. 23. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond.

A saját életével mindenki azt csinál amit akar.

Engem is olyan dolgok motiválnak,amely mások szerint csak időpocsékolás, és hogy mindenki elfog távolodni mellőlem.

De én így vagyok boldog, az öcséd is jól teszi hogy azzal foglalja el magát ami boldoggá teszi.


20/N

2016. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem látom a problémát -- saját pénze, saját élete, élje ahogy tetszik nem ahogy mások akarják. Én negyven múltam, nincs gyerekem és nagyon, de nagyon nem szeretnék. Ez van.
2016. febr. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!