Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek-e olyan nőt, akinek...

Ismertek-e olyan nőt, akinek szép az arca, jó az alakja, egyben intelligens és jó természetű? Lehetséges ez egyben?

Figyelt kérdés
A kérdést nem hülyeségből tettem fel, hanem tényleg érdekel, hogy látja-e valaki ilyennek a barátnőjét, feleségét, ismerősét. Kapásból biztosan azt mondaná mindenki, hogy ez így együtt lehetetlen. De kíváncsi lennék, hogy van-e akinél, legalábbis mások szerint, ez lehetséges volt.

2016. febr. 24. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden nő (de férfi is, ha a NŐ választ) kompromisszum.

A felsorolt tulajdonságok között van nyilván fontosabb, de legalábbis egy sorrend, és a hátrább lévőkkel meg kell/lehet alkudni és úgy elfogadni.

2016. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
a párom ezt mondja rám de én jót röhögök rajta :D
2016. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen. Csak a szép archoz kell születni, a többi mind fejleszthető a kívánt szintig.
2016. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Shai-Hulud ***** válasza:
92%

A feleségem pont ilyen.

Itt ül mellettem, és tökéletesen egyetért a véleményemmel.

2016. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Több barátnőm, női családtagom van,akire ezek a dolgok jellemzőek, csinosak, igényesek, okosak, a természetük is kellemes. Elég sértőnek találom a feltételezést,hogy szerinted ez lehetetlen. Miért lenne már minden szép nő idióta? Nem lehet,hogy esetleg neked vannak előítéleteid?
2016. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Én ilyen vagyok.
2016. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

utolsó az öndicséret mindig büdös !!! Tanuld meg 1 normális ember sosem dicséri önmagát 1 valóban szép nő ha persze intelligens is :) soha de soha nem dicséri magát ..lehet te vagy az a típus aki kívül szép mint 1 piros alma de belül rothadt ...komolyan mondom elképesztő hogy vannak olyan emberek akik magukat dicsérik...azt mondják rám is de én csak jót röhögök és még zavarba is jövők és elterelem erről a témáról a szót,hiszen ne ezért szeressenek hanem a humorom stilusom stb miatt....

Magyarországra jellemző hogy elvannak szállva a nők nézétek meg 1 buszmegállóban hogy viselkednek ...

mint aki karót nyelt illegeti billegeti magát,dobálja a haját ,,,és látszik hogy figyelj csak van rajtam 1 kg smink kivan vasalva a hajam én vagyok a sztár ....ezt látom sajna mindenhol mintha futó szalagon gyárva lennének 10 ből 7 nő lány sőt még az idősebb korosztály is ....egymást majmolják ...és lám itt is van aki önmagát dicséri :) számomra ez hihetetlen :D

2016. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A szép arc és a jó alak ugye tudod, hogy szubjektív?

Lehet, hogy valaki a túlsúlyos barátnőjét/feleségét tartja jó alakúnak, mert neki ez a testtípus tetszik.

2016. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen.

Sőőt... 1 ilyet ismerek, de ő zseni. Szóval konkrétan okosabb mint Einstein( neki 200 körüli IQja) volt.

Egyben, bitang jó teste van, nagyon nagyon kedves, ott segít ahol tud és nagyon szép arca van.

"Kapásból biztosan azt mondaná mindenki( aki rossz logikában, esélyszámításban), hogy ez így együtt lehetetlen.

Egyébként külső relatív, de emberek bőőőőőő nagyja oda van érte külsőleg.

2016. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7 hogy ki rothadt meg ki nem azt inkább hagyjuk. És pusztán tolmácsoltam a férjem szavait.
2016. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!