Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek-e olyan nőt, akinek...

Ismertek-e olyan nőt, akinek szép az arca, jó az alakja, egyben intelligens és jó természetű? Lehetséges ez egyben?

Figyelt kérdés
A kérdést nem hülyeségből tettem fel, hanem tényleg érdekel, hogy látja-e valaki ilyennek a barátnőjét, feleségét, ismerősét. Kapásból biztosan azt mondaná mindenki, hogy ez így együtt lehetetlen. De kíváncsi lennék, hogy van-e akinél, legalábbis mások szerint, ez lehetséges volt.

2016. febr. 24. 10:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy nem létezhet, de egyet sem ismerek. Alapvetően kevés valóban intelligens és jó természetű embert láttam, külsőtől függetlenül. Nem azt mondom, hogy legyen valaki tökéletes és nem is ezt keresem, de valahogy majdnem mindenkiben ott volt valami óriási negatívum. Rosszindulat, hazugság, stb.

És ezek a tulajdonságok elég relatívak. Láttam már olyan lányt, aki hozzátudott szólni a zenéhez és a divathoz, magát nagyon intelligensnek tartotta, de ennyiben ki is merült az érdeklődési köre és más témáknál meg sem bírt mukkanni. Most ő mennyire volt intelligens?

A jó alak és szépség pedig, általában könnyebb élettel párosul, a pasiknál is. Egy modell nem fog annyit tanulni, mert nem muszáj. Akit körülrajong a másik nem, annak az élete nagy részét ki is tölti ez a dolog.


A barátnőim sem voltak ilyenek, de nem zavart. Volt, aki hihetetlen okos és jóindulatú volt (nála jobb csajt nem is láttam még), viszont elég telt volt, de nem izgatott.

Azt viszont észrevettem, hogy egyesek hihetetlen elfogultak az ismerőseikkel és sokan az ilyen kérdésre gondolkodás nélkül rávágják, hogy mennyi ilyen kategóriájú ismerősük van. :)


Red Vixen, azért az nem erős, hogy Einsteinnél is okosabb az ismerősöd? :D

2016. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen. Vannak olyan női ismerőseim, barátaim, akikben ez mind megvan.
2016. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
egy régi legendában hallottam ilyenrol :D
2016. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!