Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz, ha 16 évesen 13...

Mennyire gáz, ha 16 évesen 13 éves barátnőm van?

Figyelt kérdés

Tegnap facebookon random belebotlottam egy lányba, aki megtetszett, ezért bejelöltem. Csak a profilképe volt publikus ismeretlenként, és azzal a képpel simán elmenne 17-nek is.

Aztán mikor visszajelölt, megnézhettem a többi képét és kiderült, hogy 13 éves.

Kicsit elgondolkodtam, hogy mi lenne, ha összejönnék vele!?


Igazából leginkább a mások véleményétől tartanék.. Mert oké, ~három év az simán belefér, de tizedikes fiúként elég gáznak érezném bevallani, hogy hetedikes barátnőm van.

Tudom, ez elég felszínes gondolkodás, és, hogy ne mutogatóba szánjam a barátnőmet, de ebben az esetben nehéz így hozzáállni a dologhoz..


Ez az egész csak egy feltevés, mert még nem kezdtem hozzá a "hadművelethez"..


Szerintetek?


2016. márc. 2. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon gáz. Az még egy gyerek, te pedig már dugni akarsz. Ne csináld.
2016. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
ezt te döntöd el
2016. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem olyan gáz, mert ha később vele akarsz maradni akkor már egyáltalán nem lesz feltűnő a korkülönbség. Remélem érted, hogy értem.
2016. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

3 év túl sokat számít ebben a korban - ha huszonévesek lennétek elmenne a dolog - jelen esetben nem

az idétlen liberális gondolkodásra nem szabad adni: egyáltalán nem lenne normális ez a kapcsolat. Ő csak egy kislány, te meg lassan felnőtt vagy.

A te helyzeted mondjuk nem annyira vészes - olyan is van sajna, hogy 20 évesek 13-14 éves kiscsajokkal-na az már tényleg a legalja. Sajnos naponta hallok hasonló estekről, és itt gyakorin is megkérdezik napi 3x ezt: én azt mondom, ha fikarcnyi becsületed is van, akkor ne - persze a döntés a te kezedben van


le lehet pontozni, szerintem normális választ adtam.

a libsik véleménye amúgyse érdekel

2016. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Gondolj bele lehet hogy nem is hetedikes.Hanem hatodikos.xD


Na de viccet félretéve.Szerintem ha szeretitegy egymást totál m1 hogy ő 13 és ha tényleg szeretni fogod akkor nem fogod szégyelni.

2016. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
13 evesen a lanyok mar tervezik a szuzesseguk elveszteset.
2016. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te döntöd el. Én nem kezdenék vele.
2016. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont jol fogtad ki, te lehetsz az elso!
2016. márc. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen össze jönnénk egy ilyen korosztályos lánnyal:D
2016. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!