Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az ami motiválni tudna a...

Mi az ami motiválni tudna a nőknél?

Figyelt kérdés

Nem akarnám feladni de már kezdem, egyszerüen elegem van hogy nem méltatnak semmire, nem kapok semmi féle erősitést vagy legalább valami jelét. Sok szép gyönyörü lány van, de vagy van valakiük vagy elküldenek, még ha normálisan is közeledni próbálok, eltaszitanak maguktól, kibújnak a helyzet alól, én meg aztán nem fogom magamat rájuk erőszakolni, még csúnyának se mondanám magam. Sőt van olyan mikor jelét is adják vagy néz vagy valami kis apróság mintha várna valamit, ha odamegyek, akkor meg az van hogy Én vagyok a hülye meg én értettem félre és nem akar semmit.. Tehát jó lenne ha tudnák egyértelmüsiteni hogy tényleg akarnak e valamit.

de már egy ideje ez megy és már kezdem unni, ránézek egy lányra már elmegy a kedvem kicsit hogy úgy sincs értelme.. Irnék neten levelet egy lánynak, elkezdem, de kitörlöm inkább és hagyom is, mert tudom hogy úgyse válaszol, vagy olyan stilusba kapok választ kb hogy "mit akarsz". Aztán meg egyesek kérdezik hogy barátnő meg ilyenek... Mintha rajtam múlna. De igy hogy fejlődjön az ember ha semmibe veszik ??


2016. márc. 3. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
mit akarsz
2016. márc. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, van egy lengyel barátnőm, ő azon van kiakadva, hogy kiszemel egy pasit, aztán kezdeményez, erre a pali alig ír neki, félénk, sótlan kisfiú..Ez most már a harmadik pali, aki ugyanezt csinálja, ezért nem is megy tovább a sztori. Én is allergiás vagyok az ilyen viselkedésre ..Szóval a tanácsom, hogy inkább legyél rámenős és szenvedélyes-ha nem jönne be az egyiknél, menj tovább a másikra-mint félénk. Az nagyon lelombozó :(
2016. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb összejön valami. Addig is fejlődj. A lényeg hogy magabiztosan tudj beszélgetni akárkivel, nemtől függetlenül.


Levelet meg ne írj. Chatelj.


Arra viszont kíváncsi vagyok hogyan jutottál el egy utcai leszólítástól a "félreértettedig". Fingom sincs hogyan lehet ennyire "elbszni". :D

2016. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyszer, egy haveromnál volt ilyen dolog, ő is próbálkozott elég gyakran lányokhoz közeliteni, egyszer úgy besült, ültünk egy asztalnál egy kültéri pub helyen, s szemben egy nő pár sorral arébb, De meggyőződése volt hogy a Nő őt nézi, szemeztek. aztán pár perc után miután egyértelmüvé vált a helyzet, oda ment haverom hozzá. Erre a nő mutatta a gyürüt az úján és mondván hogy a férje is itt ül... tehát az ilyenek miatt rossz az egész. Mondjuk nekem ha lenne gyürü az újamon akkor én biztos nem bámulnék másokat mert elég félreérthető szánalmas dolog
2016. márc. 3. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük, lássák rajtad, hogy nem figyelsz rájuk. Mindjárt felakarják kelteni a figyelmed, ha van rajtad valami pozitívum.

Pozitívumként pedig öltözz jól, gyúrj, bármi extra.

2016. márc. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!