Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudja az ember a saját...

Hogyan tudja az ember a saját határait feszegetni és megtanulni élvezni az életet?

Figyelt kérdés

Pl ha annyira zárkózott a személyisége, befele forduló es ezen akar változtatni


Értem én hogy manapsag igyekeznek a cikkekben felhívni az ember figyelmét ár hogy fogadja elnonmagat es az introvertált emberekre is ugyanannyira szükséges van mint azokra akik nagyon társasági lények es nyitottak majdnem mindenre. De hogyan lehet ezt a bezarkozottsagot oldani es élvezni a körülményeket?



2016. márc. 3. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy kirándulj egyet nyugatra és szállj meg egy ifjúsági szállón egy nagyvárosban (pl. Berlin, Zürich). Többágyas szobát kérjj! Nagyon jókat fogsz spanolni és élvezni a társaságot;) A saját élményemet írtam le.
2016. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sehogy, ha nem szereted az embereket, akkor sosem fogod megszeretni azokat.
2016. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is mindig azt hittem, hogy csak akkor lehetek boldog, ha feloldom a zárkózottságomat és megpróbálok én is olyan beszédes, vicces, jó társaság lenni másoknak. Akkor majd jobb lesz. De rájöttem, hogy attól csak nekik lesz jobb, mert nekem az erőlködés, nem a természetes személyiségem. Túl introvertált vagyok, és ezt el kell fogadni.

Az a baj, mindig a többséghez akarunk hasonlítani, hogy elfogadtassuk magunkat. Rajtam kívül egyetlen ilyen embert sem ismerek. Más vagyok, mint az extrovertáltak, és sokszor meg is kapom, hogy miért vagyok ilyen csöndben, miért nem szállok be a beszélgetésekbe. De az én személyiségemből kiindulva, én csak olyan dolgokról tudok beszélgetni, amik igazán érdekelnek, izgalomba hoznak. Mindennapi kis csevejek lefárasztanak, és utálom őket, de az extrovertált embereket szórakoztatják és pihentetik, velünk ellentétben.

2016. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!