Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányos, aranyos fiúk hova...

A lányos, aranyos fiúk hova tűnnek el?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért mindig a fiús fiúkat vonzottam be, pedig velük egyszerűen nem jövök ki és csak erőltetett lesz minden. Szívesen beszélgetnék lányosabb fiúkkal, elsősorban barátság szempontjából, akiket például nem a programozás, a Cs:Go, a metál, az autók érdekel, hanem nyugodt természetűek és lehet velük beszélgetni az érzésekről, túrázásról, az animékről, érzelmekről, meg egyéb hasonlók... Tényleg kezdenek eltűnni a lányos fiúk? :(

2016. márc. 3. 16:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én valamelyest pont ilyen vagyok:) de amúgy nem hiszem hogy eltűnnének vannak ilyen fiúk is:)
2016. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
Hát én nem tudom, hogy csinálod, de hovatovább alig találkozni valóban férfias férfival. Lányos fiúk mászkálnak mindenfelé.
2016. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Amit te irsz, azok nem lanyos fiuk, csak epp nem a sztreotipikus ffi mintapeldanyai. A lanyos fiuk azok, akik a lanyokat utanozzak, ugy beszelnek, oltoznek, mint a lanyok. Akiket te keresel, azok az atlagos pasik, 100000000000 db van beloluk , csak ne egy pc uzletnel keressed oket.
2016. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
Hát egy fiu ne legyen már lányos
2016. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Na, igen, az igazi férfiakat arról lehet megismerni, hogy a programozás és a kockulás érdekli őket elsősorban :D
2016. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Miért kellene egy fiúnak lányosnak lennie?? :S jéézusom...
2016. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Elszöktek Amerikába kevésbé lányos, határozott férfipartnerükkel egy gyors esküvőre;)


Na, viccet félretéve (bár a szituáció elképzelhető, hiszen biztos van néhány lányos fiú, aki tényleg meleg), idesüss:

Van egy fiú ismerősöm, aki odavan a kocsikért, imádja az ACDC-t és a Metallica-t, programozónak tanul, valamint rendszeresen játszik Cs:goval meg CoD-vel, de amikor nem a közös érdeklődési köreinkről (anime és röplabda) beszélünk, simán lenyomunk egy kiadós lelkizést is, nem egyszer bőgtem már a vállán, ha olyanom volt.

De, nem lányos. Ugye tudod, hogy a pasik nem ilyen érzelemmentes, mindent összebaromkodó lények ("tisztelet" a kivételnek)? Nem kell lányosnak lenniük ahhoz, hogy el tudj velük beszélgetni; egyszerűen közelebb kell kerülnöd hozzájuk, mert egy szimpla havernak aligha fognak kitálalni az érzéseikről. Ez rám is igaz, pedig lány vagyok (mondjuk nem a sminkelő, rózsaszínbe bújó típus).

2016. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én arra is gondolok, hogy a férfias férfiak (fiús fiúk) például "tüzesebbek", szeretnek parancsolni, vezetni, irányítani meg hasonlók, míg a nőiesebb férfiak többnyire segítőkészek, kedvesek és nem "alfák". Gondolom én...
2016. márc. 3. 16:54
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Mindennek megvan a hátránya, és hidd el több a hátránya, mint az előnye. Ha meg látens leszbikus vagy akkor nézz körül a lányoknál.
2016. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Tudom, hoyg én se a kérdésre válaszolok, de aki csak a síját véleményét írta le (pl. egy fiú ne legyen lányos), az szerinte most hasznos volt?
2016. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!