Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek hardcore karrieristák...

Ismertek hardcore karrieristákat, akik nemcsak a munkahelyükön, hanem azon kívül is keresik a kihívásokat?

Figyelt kérdés

2016. márc. 4. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor én hardcore karrierista lennék? :D


Otthon is rengeteget foglalkozok programozással hobbi szinten, melóhelyen webfejlesztés a munka, otthon meg játékfejlesztéssel foglalkozok hobbi szinten...teljesen más szintű problémákat kell megoldanom, de otthon a webfejlesztés is teljesen más kihívásokat nyújt mint a melóhelyi :)


23F

2016. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég adrenalin löketet nyújt? Azon gondolkozom, hogy valami nagyon szuper elfoglaltság kellene ami kihívással teli, hasznos, és még profitálok is belőle. Sportnál a dopamin/endorfin mikor elárasztja az agyad, az le tud kötni, ugyanakkor nem profitábilis annyira. Régóta szemezgetek a szoftverfejlesztéssel..(infó szakon végeztem) Érdemes abba a szakmába belevágni amiben benne vagy?
2016. márc. 4. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem még a hobbi mellett is volt jó pár lehetőségek pénzt csinálni belőle...


Több téren belekóstoltam a programozásba, hogy legyen valamennyi alapom mindenhez amivel szeretnék foglalkozni...


Hát elég sok lehetőség van akár hobbi szinten, akár fő-/mellék-/másodállásként űzöd...

Csak elég sokat kell tanulnod, mindig készen kell állnod az új infó befogadására.


Nekem tetszik, szeretem csinálni :)


23F

2016. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elég jó :) Azért kérdezem, mert én meg 22vagyok :D
2016. márc. 4. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a kor a lényeg, hanem az is, hogy mennyire vagy reál beállítottságú, mennyi időt tudsz rászánni, mennyire vagy kitartó, mennyire jó oktató anyagokat tudsz szerezni, azokat mennyire érted meg...


szóval több dologtól függ, de nem lehetetlen :)

csak először el kell döntened mit is szeretnél...

milyen irányba indulj el...

webfejlesztés, mobil alkalmazás (ott is milyen fajta), windows, linux, vagy multiplatform......utána meg az igények alapján eldől milyen nyelv is alkalmazható azon a platformon, hogy megtudd valósítani amit szeretnél...


23F

2016. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A siker 95%ban szorgalom kérdése, ami biztos :-) Tudom, hogy nagyon összetett, sokrétű szakma. IT expókra nem szoktál járni? Vagy valami IT börze, ahol a szakma szépségét mutatják meg, laikus kezdőknek? (prog.hu,itcafe.hu..ezeket ismerem)
2016. márc. 4. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktam...a szépség meg nézőpont kérdése :)

0-ról létrehozhatsz akár egy egész virtuális világot, de ha téged ez nem hoz lázba akkor nem lesz szépség :) más viszont erre ugrik, hisz számára elég nagy lehetőség :)

Vagy robot technológia, webfejlesztés......

Sok lehetőség van benne, de minden jóban van valami rossz...tehát nem csak a szépséget kell látni hanem az egészet összességében és ezt akkor fogod megtapasztalni amikor tanulod :)


23F

2016. márc. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!