Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen szorongós...

Miért vagyok ilyen szorongós nyámnyila?

Figyelt kérdés

A legnagyobb problémám, hogy nem tudok kiállni magamért.

Például ha az osztálytársam baszogat, mások előtt megaláz hangosan, ilyenkor nem tudom mit kéne tennem.

Gombócot érzek a torkomban, ég a fejem, elvörösödök, ha mondok is valamit az olyan halk hogy senki nem hallja.

Kisebb koromban is gyakran voltak rámszállva, például elhivtak valahova, azt hittem haverkodni akarnak és helyette körbeálltak, lökdöstek, leköptek stb. Én meg csak tűrtem, mert le voltam blokkolva, befeszültem.

Rengeteg dolgot le kellett nyelnem, melyek ellen igazából tehettem volna, de a gátlások nem engedték.

És sajnos valamiért gyakran kerülók ilyen áldozat szerepbe.

Érdekes vannak más csendes, visszahuzódó emberek is, akik jól megvannak és békénhagyják.

Olyan előfordult hogy kiálltam magamért, basogatam mást, de végül én jártam pórul.

Az élet direkt állít elém ilyeneket?


2016. márc. 4. 13:52
 1/3 A kérdező kommentje:
18/F
2016. márc. 4. 13:54
 2/3 anonim ***** válasza:

Idiótákkal vagy körülvéve.Sajnálom.

" körbeálltak, lökdöstek, leköptek" Ott lettem volna egyesével rúgom fel őket olyan 3x...


Ha erősködsz vagy megpróbálsz annak tűnni lehet mégjobban basztatnának.Kerüld őket nagy ívben.

De eljárhatnál ilyen edzésekre vagy ilyesmi.

2016. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt éltem át. 23/F vagyok. Ha szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan privátot.
2017. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!