Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben a klipben miért ilyen...

Ebben a klipben miért ilyen gyökér ez a gyerek?

Figyelt kérdés

Nem tud artikulálni, meg mi az a béna szájtartás végig? Ráadásul úgy néz ki mint chucky baba. Semmi mimikája nincs, csak néz bambán. Plusz azok a táncoló nők egyenesen röhejesek, főleg a középső, amikor lefagy.


Meg egyáltalán miről szól ez a klip? :D


https://www.youtube.com/watch?v=ymNFyxvIdaM


2016. márc. 4. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy ezt nem gondoltad komolyan.

Ha szabad, akkor felteszem én neked a kérdést én is.


Mr. Busta RTM Szektor vezér munkálatosságának mi értelme van?

M1 TV, TV2 Andy Vajna által megvásárolt médiaszennynek mi értelme van?

Az iphonért sírásnak mi értelme van 12 évesen?


Szerintem így már megkaptad a választ.

Viszont, hogy a témáról is megnyilvánuljak, a Bomfunk MC szó szerint berobbant abban az időben ezzel a számmal, tény hogy bugyuta, de nem is volt olyan technológia 1999-ben, és ahhoz képest egy ilyen beattel ellátott zenét összerakni nem kis elismerés 2016-ban, jó nyilván nem egy 2 Pac, de mégis látod a like arányokat, amik az emberek véleményét tükrözi, és valljuk be nem rossz, szerintem se ha nem a klippet bámulom, mert tény hogy borzasztó, de ebben a világban már mi nem az...

2016. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!