Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak miért hiszik azt ha...

A férfiak miért hiszik azt ha rájuk nézek, hogy ismerkedni akarok?

Figyelt kérdés

Helyszín akár bolt vagy gyalogos forgalom, stb.

Van aki be is szól.


2016. márc. 4. 21:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mit szól be?
2016. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Legutóbb pont egy tata szólt be, miután átmentem egy kereszteződésen, hogy szét kell nézni nagyon ugye, nehogy aztán elkapjanak. Vagy ilyesmit. De eleve hogy gondolta hogy leszólít...
2016. márc. 4. 21:25
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha sok ajánlatot kapsz, akkor amiatt. Amúgy nem nagyon szokás nézni itt senkire, legalábbis úgy látom.
2016. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Na látod ezt én sem értem, ugyanez velem is a helyzet. Már nem is merek ránézni senkire, nálam már nők is próbálkoztam kétszer. Valami gond lehet a nézésünkkel... vagy nemtom. Asszem egyszer talán mondta is valaki hogy olyan csábítóan néztem rá, vagy valami hasonlót mondott... pedig nem célom 50 évesekre csábítóan nézni. Mert ő akörül volt. :S
2016. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én is kezdek ott tartani hogy nem szabad senkire nézni. Csak amikor ezt alkalmazom, nem egy ismerősnek vagyok érdekes, ha nem veszem èszre mellettem sem. Vagy nem köszönök ismerős szembejövőnek mert nem néztem rá. kellemetlen tud lenni
2016. márc. 4. 21:33
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
#2 oh, szegény öreg, hogy merészelt hozzá szólni, hisz te felette állsz emberileg, ő meg csak egy sz@ros nyugger.
2016. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
én pont a bámészkodókat utálom herótom van hogy bámulnak mint a birkák nem kell nézni senkire sem pillantani finoman nem feltűnöen ,úgy hogy ne kihívásnak tűnjön
2016. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem szólt, hanem beszólt.
2016. márc. 4. 21:41
 9/21 anonim ***** válasza:
Gondolom vékony vagy és rátekintettél. Az emebrek magányosak. Szeretnek beszélni olyannak akire azt hiszik hatással lehetnek mert túl hosszan néznek rájuk. Én is ovltam ilyen.
2016. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Rossz a szemem..akkor ez lehet a baj. Pillantgatással én nem látok jól..
2016. márc. 4. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!