Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem őt, ti mit gondoltok?

Nem értem őt, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, aki eléggé bejön nekem. A helyzet a következő: Véletlen összefutottam vele a napokban, beszélgettünk egy keveset. Nem tudom, hogy ő hogy érezte magát, én örültem hogy összefutottam vele és kicsit elkezdtem gondolkodni, hogy jó lenne egy kicsit jobban megismerni őt. Viszont nagyon régóta nem láttam és előtte is kb. semmilyen volt a viszonyunk és most is az. Gondoltam ráírok valami teljesen átlagos ürüggyel. Megkértem hogy el-e tudna majd küldeni nekem valamit. Mondta, hogy persze, elküldi majd. De azóta sem küldte el, pedig utána gondoltam hogy leírom neki, hogy majd összefuthatnánk legközelebb is. De erre nem került még sor, mivel nem válaszolt én meg nem akartam tolakodó lenni. Nyilván nem a legférfiasabb hozzáállás az, amit én most tanúsítok, de eddig sosem jártam sikerrel amikor túl hamar lényegre törtem. Szóval úgy döntöttem, hogy most adok időt ennek és hagyom, hogy alakuljon ez magától. Mit gondoltok?


[ Ha valaki hajlandó lenne akár privátban beszélgetni velem erről, azt megköszönném :) ]


2016. márc. 4. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj rá, mert sokszor van, hogy az embernek ki is megy a fejéből amit ígért. Lehet amikor ráírtál éppen valami mással foglalkozott, így most képzavarban van..:)
2016. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megkaptam a privat üzenetedet. Ha találkoztok, akkor nyugodtan említsd meg, hogy ha tudja küldje el azt amit korábban is kértél. Legalább lesz egy téma, persze később beszélgethettek másról is. Ha tetszel neki, akkor úgyis lesz közös témátok, és úgyis megérzed, hogy nem vagy közömbös neki. Ha így van akkor kérdezz meg tőle nyugodtan, hogy legközelebb lenne-e kedve mondjuk sétálni egyet...kis bátorság..
2016. márc. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!