Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párkapcsolatra ha van valaki,...

Párkapcsolatra ha van valaki, akit téged szeret nagyon és ha van valaki, akit te szeretsz nagyon, kit választanál?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Mind2-ből lehet jó kapcsolat,ha az elsőbe beletudsz szeretni akkor egyértelmű.A másodikkal az a baj,hogy necces hogy annyira tud-e szeretni téged mint az első.
2016. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Azt aki engem szeret.
2016. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

En azt választottam,aki engem szeretett, mondhatom én voltam a boldogtalan.

Az arányosság a jó.

2016. márc. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Akit én szeretek nagyon.
2016. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Mindenképpen aki engem szeret:)
2016. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Mindenképp akit én tudok szeretni :)
2016. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha egyik sem kölcsönös, akkor egyiket sem. Azt választanám, akivel kölcsönösek az érzések.
2016. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Hmm... ez érdekes kérdés.


Nyilván ha az elsőt választod, nálad van minden hatalom. Viszont nekem nem elég az, hogy valaki szeret. Nekem is szeretnem kell őt. Ha azt akarom, hogy rajongjanak értem, veszek egy kutyát.


Viszont ha azt választom, akit én szeretek, és ő nem szeret, az teljesen reménytelen. Azt meg nem akarom, hogy valaki csak azért szeressen, mert szeretem őt. (Vissza az elsőhöz.) Ha valakiért rajongani akarok, veszek egy macskát.


Úgy nem tudok dönteni, hogy melyiket választanám, így marad az, hogy melyiket NEM választanám semmiképp, és az az első.

2016. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én azt akit én szeretek
2016. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megalázónak tartom úgy együtt lenni valakivel, hogy nem viszonzottak az érzések.
2016. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!