Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arcból olvasók! Milyen jellemv...

Arcból olvasók! Milyen jellemvonásai lehetnek a képeken látható férfinek?

Figyelt kérdés

Kérem, hogy ne moderáljátok ki, a látható arc miatt, mivel az illető közszereplő, zenész, Marcus Füredernek hívják (Parov Stelar művésznévvel) és a képek a neten fellelhetően, google keresés eredményei.


Ami érdekelne, hogy aki hozzáértő, mit gondol erről az emberről? Mi alapján kap ihletet, ki ő valójában, mert ugye hát a "popsztár" is csak ember. Stb stb.


[link]


[link]


[link]



Előre is köszönöm az ÉRDEMI válaszokat.



2016. márc. 5. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt szakértő nem fog válaszolni.Viszont érdekes a kérdés, ezért a tippjeimet leírnám.Remélem, te tudsz azért valamit az illetőről, talán olvastál róla és tudsz majd válaszolni, jól tippeltem-e vagy sem.


Ránézésre az első benyomásom az, hogy ez az ember nagy gondolkodó.Szeret elfilozofálni a dolgokon.Kissé hangulatember lehet.Segítőkész, hűséges(lelkileg), alapjában jó ember benyomását kelti de néha ingerlékeny, dühös.Kissé kiszámíthatatlan.


Miből kap ihletet? Nos, szerintem ahogy mondtam, elmélkedő tipusnak tűnik, úgyhogy gondolom, amit a világban lát, tapasztal és ezeken mereng abból jön aztán az ihlet.

2016. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De előfordulnak itt szakértők.

Csakhogy ezek minden szempontból beállított képek, amiből nem sok mindent lehet kiolvasni. Ha legalább valaki természetes szituációban fotózta volna le, abból lehetne valamit mondani, de annyiból sem túl sokat.

2016. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem annyi jött le, hogy nem szimpi. Nem kelti fel az érdeklődésem, ellenkezőleg. Menekülj, tipli. Ezt mondatja velem az eszem.
2016. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1 kép. Nyilatkozik valakinek tehát valamiről alkotott véleménye fontos valakinek.


Kihalgatják a zsaruk


Inkább felvett pozitúra ami inkább hivatali vagy munka arckifejezés.


2, kép portfólió kép. Szerintem a nőknek tetszhet.


3, pszichopata. Üsd agyon amig megteheted.


A képek alapján egy változatos arculatú, és személyiségű egyén lehet. Inkább spirituális mint tudományos érdeklődésű.


De ezek tényleg neállított képek nem spontán. Nekem ezt sikerült leszürni.

2016. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pontosan, beállított képek, pont a végén.

Talán fiziognómiai irányból is meg lehetne közelíteni a pasit, de ehhez kevésbé értek.

Egyébként rakhattál volna olyan kêpeket, ahol hétköznapi jelenetekben látható

2016. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 veterán vas ***** válasza:
Szerintem aki a harmadik kép alapján megállapítja, hogy az ott látható személy, "mi alapján kap ihletet?" az több mint zseni. :)
2016. júl. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor megláttam erre gondoltam:

Biztos szinész vagy valami ilyesmi, ha már ennyire minöségi képek készültek.

Számomra jó képü, de van benne valami elrettentö.

Meg olyan szigorunak is tünnik.

Nem is tudom :D


Nagy szokatlan számomra


17L

2016. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok, ha már képeket kértetek, én is a legegyszerűbben tudtam szűrögetni :)


[link]


Azt kell róla tudni, hogy mára befutott zenész, osztrák, 1974-es születésű, techno-s house-os DJ-ként kezdte, de aztán hagyományos hangszerelést és swing elemeket is belevitt a zenéjébe.


ELECTROSWING néven híresült el az általa "alkotott műfaj", jó bulizós, pozitív zenék, de áthatja valami mély lelkiség a számokat.


Saját együttesével Parov Stelar Band koncertezik, de vendégénekeseket is megszólaltat.


Több stílusból építkezik.

Nekem, ami a legnagyobb nyomot hagyta, az a következő néhány kedvenc számom tőle:


Elmélyülős:


https://www.youtube.com/watch?v=rgRKJHL9Yuw


Bulizós, vidám, pörgős KIZÁRÓLAG 3:45-től:


https://www.youtube.com/watch?v=1K7_OYDXWrg


De itt az egész koncert királyság.

2016. júl. 24. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!