Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyünk, hogy ne terjessze...

Mit tegyünk, hogy ne terjesszenek rólunk olyan pletykákat, hogy adócsaló maffiózók vagyunk?

Figyelt kérdés

Az átlagnál magasabb színvonalon élünk.

Van egy családi vállalkozásunk, ami jól jövedelmez.

A férjem pedig autó és motormániás.Gyakran cserélgeti az autókat.

Főleg a német márkákat preferálja, abból is a nagyméretű autókat, terepjárókat.Illetve, motorozik.

Ez neki a hobbija.

Engem nem zavar, sokan ennyi idősen a kocsmában ülnek és isznak, mint a kefekötő, meg egymás után gyújtogatják a cigarettákat.


Viszont, amerre járunk, mindig visszahalljuk rokonoktól,hogy "adócsaló rokonok, maffia".


A fiamnak, az apja egy négyes Golfot vett első autónak érettségire.

Az iskolában, neki is mondták, hogy "a szüleid tuti nem adóznak".


Az átlagnál jobban élünk, de nem úgy, mint az amerikai színészek.


2016. márc. 5. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Irigyek :)


Általában aki az átlagnál jobban keres már adócsaló,maffia tag vagy bankot rabolt.


Ne törődj vele.


Nekem is van 2-3 vállalkozó haverom tisztán csinálják,jól jövedelmez,tény,hogy nem kevés idő és pénzt fektettek bele,ami most jön vissza szépen.

2016. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Négyesgolf na ezen röhögtem :D

Az aztán qrva drága egy autó...

Nyilván ha nem híresztelte volna suliban hogy jó világ van, akkor nem ez lenne.

Rólunk sem tudják hogy milyen színvonalon élünk (volt 7-es BMW is), én is hasonló kategóriás autóval járok mint a Golf és mégsem hallom vissza sosem hogy hú de rohadt gazdagok vagytok.

Talán azért mert egy kb. 800.000 forintos autóra mindent lehet mondani azon kívül hogy gazdag vagy.

Úgyhogy a kedves fiad elszólta magát a suliban.

2016. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az apja első autónak nem akart neki egy fiatalabb és jobbat venni.

Én egyet is értettem.


Majd, ha komolyodik, akkor kapni fog jobbat.

2016. márc. 5. 19:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Az iskolában, csak 4-5 diáknak van saját autója.
2016. márc. 5. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!