Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez az ember...

Szerintetek ez az ember pozitív vagy negatív személyiség?

Figyelt kérdés
Ismerek egy fiút, aki elég érdekes személyiség. Mosolygós, barátságos, vidám, laza, nyugodt, ravasz, intelligens, humoros, titokzatos. Esetlennek mutatja magát, de amikor a tettek mezejére kell lépni, mindig ő teljesít a legjobban. Gyakran követ el apró csínytevéseket, szereti megszegni a szabályokat, más emberek eszén túljárni, szinte késztetést érez, hogy mindig az ellenkezőjét csinálja, mint ami a társadalom által elfogadott, ugyanakkor mégsem akar ártani senkinek. Valami megmagyarázhatatlan vágy hajtja, imádja, azt élvezi, ha olyat csinálhat, amit nem szabad, ugyanakkor jószívű, és még a légynek sem tudna ártani, ez kettősség jellemzi. Az utóbbi időben sokat beszélgettem vele mélyebb témákról, és egyre jobban megnyílt nekem. Ő egyébként magát betegnek tartja, szerinte ugyanis ez egy betegség, hogy mindig tiltott dolgokra vágyik, épp ezért próbálja magát kontrollálni, ami hol sikerül, hol nem.

2016. márc. 5. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése. Ahogy fogalmaztál, az bennem szimpátiát vált ki.

De mit értesz a más emberek eszén való túljárás alatt? -pl. ha lop, vagy keresztbetesz valakinek, vagy tönkreteszi más tulajdonát, munkáját, az kifejezett bunkóság.

Apró csínytevések, mégis mi az? Nem mindegy, hogy elcsen egy virágot a szerelmének, vagy felgyújt valamit viccből. Le tudnád írni pontosabban?

2016. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont mintha a barátomat írtad volna le :3 szerintem ezek jó tulajdonságok, én ezek miatt szerettem bele
2016. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amiket leirtál nehéz megállapitani,hogy milyen ember, irtál jót is és megmagyarázatlan dolgokat is.Ahhoz,hogy véleményt alkossak egy ilyen emberrõl,személyesen kellene ismernem.
2016. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(kiegészítés: megértem, ha emiatt vonzó tud lenni. :) (első voltam)
2016. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom nálatok az logika hogy jön össze, hogy "szereti megszegni a szabályokat, más emberek eszén túljárni, de a légynek se tud ártani. Tehát bunkó pimasz még is kikezd másokkal, de közbe meg senkinek nem árt. most akkor mi van ?! Az ilyet én álszentnek nevezném, vagy hazudott neked.

Most én is csinálhatom azt hogy másokat lehúzzak saját magam hasznára hogy előrébb legyek, lejáratok másokat hogy nagyobb legyek, legyen önbizalmam, közben azzal a dumával nyomulok sajnáltatva magamat hogy hát én senkit nem tudok bántani. Ezzel igy önmagát is meg hazudtolja az ember, tehát ez tényleg betegségre vall.

Sajnos elég sok ilyen ember van és erre gerjednek egyes nők. Tehát normálisan értelmezve szerintem két véglet van,: vagy bunkó az ember és csinál rossz dolgokat, vagy tényleg a légynek se tudna ártani és nem csinál semmi rosszat,tisztelet tudó, amire ti azt mondjátok hogy Unalmas.

2016. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!