Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem sok ez egy nőből?

Csak nekem sok ez egy nőből?

Figyelt kérdés

most vagy az én agyam van ennyire lelassulva, vagy tényleg az van hogy mikor érdeklődnek, kérdezgetnek, vagy hadarva beszélnek, nem is tudom hogy lehet annyi információt felfogni,követni,

de engem kimondottan iritálni tud mikor azzal akar megnyerő lenni hogy szinte már erőszakosan hangosan beszél és belemászik a képedbe kifejezően, az agyadba, vagy erőszakosan kérdezget, faggat, vallat, s ha nem tudsz ott helybe megfelelően választ adni valamire vagy nem értesz valamit, akkor kb érezteti veled, hogy te vagy a szemétláda meg h takarodj már..

Mit lehet ilyen helyzetbe kezdeni ? vagy ha még is választ vár valamire... de aztse tudom mire kiváncsi.. Mit vagy hogy válaszoljak ?


2016. márc. 5. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Életemben nem találkoztam még ilyen nővel.

Ha nem tetszik, amilyen, szólj, hogy most fáradt vagy, esetleg koptasd le.

2016. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt hogy hogy válaszolj, attól függ mit akarsz vele, vagy tőle.

Szerintem elmondhatnád neki hogy te lassabb típus vagy és jobban kedveled a csendesebb beszélgetéseket, a gyors tempó tőled távol áll.

2016. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én szeretek beszélni, mondhatni ehez értek a legjobban.

Most arról beszélsz, hogy felelősségre von, vagy csak érdeklődik irántad mert törődik veled?

2016. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát itt pl olyanra gondolok elég egy olyan ügyintéző vagy marketinges nőt kifogni ügyintézésnél, vagy aki reklámoz valamit, egy kérdésedre hogy megtudj valamit, 3 percbe kifejt 56000 mondatot hadarva, és a végén megkérdezi hogy akkor ez jó lesz ezt irjuk be.. :D hozzáteszem elég lenne simán egyszerüen 2-3 lényegre törő mondat. Vagy elég egy plázába menni ha olyan a szórólapos, oszt valamit már mondja hogy érdekel e x program y nap x időpontba emellé még egy halom információ amit felfogni nemtudok, és ott helybe döntsem h fel irjon vagy ne.. hol ott még végig se tudom gondolni hogy ráérek e akkor..

De ezek csak példák. Ezzel csak azt akarom mondani hogy kicsit sok az infó néha amit mondani tudnak, és nemtudom mire mikor mit válaszoljak, úgymond olyan ijesztően letámadásnak veszem hogyha érdeklődik és letámad 500 kérdéssel mondattal, hogy én miért nem meg láttam e meg...

2016. márc. 5. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ugye tudod, h amiket most peldanak hoztal, azoknak ez a munkaja, hogy gyorsan, de minel szelesebb korben informaljanak teged X dologgal kapcsolatban?

ezeket lekoptathatod udvariasan, nem vagy koteles meghallgatni a szorolaposokat, az ugyintezonek pedig megmondhatod, hogy mondja el tomoren,lassabban is .

2016. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az évek meg a rutin :D

Szórólapost messziről kiszúrni. Akkor akar leszólítani ha ápoltnak és gazdag tűnsz, akkor sokkal jobban mint másokat.

Ennél fogva érdekember.

Szórólapost messziről kiszúrni (nagyon ápolt, sokszor egyszínű ruhás hostess csaj) - fejet elfordít és odébb megy.

Probléma megoldva.

Neki ez feladata X idő alatt Y mondatot lehadarni, mert fogalma sincs a marketingről. (Nevezetesen hogy hagynia kéne téged is megszólalnia, meg kéne szólaltatnia).

Manőverezz okosan. El. :) Kérdezz vissza, nem eldöntendő kérdést, és akkor hallgass :)

2016. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
most mi bajod? beszívtál?teljesenl lelassultál?
2016. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jó ez csak egy hülye példa volt arra hogy illusztráljam mit akarok ezzel, de egy konkrét példa egy munkahelyen már a munkától le is voltam nap végén kicsit amortizálódva fáradt voltam, és egy csaj oda jön hozzám mert pletykákból hallott ezt azt hogy bejön e nekem, stb.. és már egyből elkezdte mondani addig nem is volt baj elején nyugisan, aztán igy rátér hadarva a lényegre de úgy h kb "letámadva kérdezgetett ,szinte már erőszakosan érdeklődve mesélt, visszakérdeztem, csak hogy fenttartsam az érdeklődést,hogy ne legyek bunkó se, aztán jött hogy igaz e amit xy mesélt róla meg most akkor mi a helyzet... meg szinte már bele vitte a saját érzelmi világát úgy sajnáltatva magát, ezzel is hogy én érezzem magam sz.rul.

meg mondott még jópár dolgot de kb alig emlékszem, és akkor ennek is az volt a lényege hogy ott helybe döntsem el vagy mondjak amit hallani akar.. de úgy hogy fogjam fel az összes kérdését minden nyügét meg amit mond és mindegyikre egyesével válaszoljak..

Ha kérdezett én nem válaszoltam, de egyből erőszakosabban kérdezett egy másikat úgy mintha már ő lenne felháborodva azon h nem mondtam semmit, pedig csak ő nem hagyott időt.. és akkor végén összetettem néhány mondatot abból amit megértettem, válaszoltam... De akkor is az ilyen emberektől... én érezzem, éreztetik azt mintha én mekkora egy ... lennék, hogy nem válaszolok egyből, meg ha nem válaszolok biztos azt gondolják h Nem. Pedig válaszolnék csak nem egy ezred másodperc alatt. De oké nem csak nőkből vannak ilyenek viszont belőlük tapasztaltam már néhányat, ilyen esetből és úgy látom elég elterjedt a körükben ez a viselkedés forma, mikor beszélnek kérdeznek beszélnek, ha valamire nem kapnak kielégitő választ akkor beleviszik a saját érzelmi világukat,sajnáltatva magukat, felfújva az egész helyzetet, és ha nem mondom azt akkor egyből elvagyok könyvelve mindennek

2016. márc. 5. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!