Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak közöttetek olyan...

Vannak közöttetek olyan emberek akik már lemondtak az álmaikról?

Figyelt kérdés
Rájöttek, hogy soha nem lehetnek híres színészek vagy zenészek, vagy énekesek. stb:

2016. márc. 6. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A világ 99%-a.
2016. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
1-esnek igaza van. Folyton azt szajkózzák, hogy: "Soha ne add fel az álmaid!" meg, hogy: "Nincs lehetetlen!" Pedig igenis van lehetetlen és nem mindenki éri el az álmait sajnos. Persze nem azt mondom, hogy az első pillanatban el kell dobnunk az álmainkat, de van egy bizonyos pont, ami után kénytelenek vagyunk visszatérni a valóságba.
2016. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Hát igen, fogynak az álmok :D


Rájöttem hogy soha nem leszek mozdonyvezető, mert oda leginkább ismeretséggel lehet bekerülni. Soha nem leszek vadászpilóta, mert első körben kiesnék az alkalmasságin. Soha nem leszek autóversenyző, mert ahhoz 20 éve kellett volna kezdeni a versenyzést, és marha sok pénz kell.


Építésznek tanultam, de menet közben rájöttem hogy az is szopás.


Tulajdonképpen egyre fogynak az álmok, ahogy nő az ember, megy az idő, és azt nézi hogy ilyen albérlet árak mellett még egy saját lakásra sem fogok tudni a büdös életben összespórolni pénzt.


Feladni szerintem nem kell minden álmot, de tény hogy ahogy felnő az ember, realizálja hogy a világ egy kalap szar, és már annak is örülni kell ha nem döglünk éhen.

2016. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

soha nem akartam se híres lenni, sem színész. Csak egy normális munkahely az álmom, ahol nem vagyok kizsigerelve, a fizetésemből jutok valamire és nem 40évig kell gyűjtögetnem, + ha még élvezném is azt amit csinálok, az maga lenne a mennyország.


Na ezt az álmomat én soha nem fogom feladni.

2016. márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden nap lemondok róla.
2016. márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Volt jó pár munka, de egyik pálya sem jött össze. Rendőrnek szemüveges vagyok, újságíróból sok van, pszichológushoz sok pontszám kellett volna. Most másnak tanulok, reménykedek benne, hogy legalább a nyugodt és jó élet összejön.

Amiről még lemondtam, a korrekt barátnő, aki lelki társnak is alkalmas.

2016. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor hova tovább? Akik híresek, hogy érték el ezeket?
2016. márc. 6. 19:22
 8/9 anonim ***** válasza:
A legtöbbjüknek megvolt hozzá az anyagi háttere. Nagyon ritka az olyan, aki a saját erejéből/tehetségével éri el.
2016. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én viszont azt tanácsolom hogyha szeretnék valamit akkor hajtsd. Nekem nem nagy álmaim vannak, letenni a választott iskolákat/szakmákat. Elhelyezkedni munkában. Megfelelő anyagi háttér, nem kell hogy gazdag legyek, pont annyi legyen amennyi kell. És egy szerető család :)
2016. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!