Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert kell kimutatni, ha...

Miert kell kimutatni, ha valakirol valakinek rossz velemenye van?

Figyelt kérdés
Nem igazan ertem az embereket. En is van, hogy megnezek valakit, nem tetszik mondjuk, nem szimpatikus, de nem mutatok fele semmit, megtartom magamnak a velemenyemet. Egyesek pedig olyanok, hogy raneznek az emberre, es elkezdenek ott pofakat vagni, hogy nem tetszel neki, nevetgelnek... Miert kell ezt?
2016. márc. 6. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ez intelingencia kerdese > nem vagyunk egyforma fokozaton
2016. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megis sok olyan no csinalja ezt, aki rengeteget olvas, egyetemre jar(jogra)... Mint ember ok se mutattak fel tobbet, mint akirol velemenyt nyilanitanak es ilyen modon!
2016. márc. 6. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:

ÉS akkor ha én nem csinálom magasabb az intelligenciám?

Nem tudom nem vagyok benne biztos.

Valahol annak az illetőenk is tükörbe kell néznie, mert anélkül nem tud fejlődni. Karma.

2016. márc. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha sosem kritizálnánk semmit, senki nem fejlődhetne semmiben.
2016. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hinnem, hogy valaki azert valtoztatna a kinezeten, mert mas ismeretlen noknek nem tetszik... Az olyan noknek nincs akkor egyeniseguk.
2016. márc. 6. 13:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Plusz, ha en fejlodni akarok, akkor nem ismeretlen lanyoktol kerek velemenyt, hanem olyanoktol, akikben megbizok.
2016. márc. 6. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!